Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts svētku mēnesis Jelgavas 6. vidusskolā

Novembris ir tas mēnesis, kad Latvijas vārds izskan gan skaļi, gan domās, pacilāti un priecīgi, gan skumji un ar ilgām. Latvijas neatkarības, brīvības un attīstības ceļš ir atstājis rētas, šķīris un vienojis, jo tāda ir pārmaiņu cena. Arī mūsu skolu ir skārušas pārmaiņas, esam tās izvērtējuši un pieņēmuši kā jaunu attīstības iespēju.

Valsts svētku mēnesis skolā rit spraigi, pacilāti un svinīgi. Tas lika katram saprast, ko un cik es esmu gatavs dot, lai justos piederīgs skolai un valstij. Plašais pasākumu loks, sākot ar Sadraudzības kausu, kurā piedalījās Olaines 2. vidusskolas un mūsu skolas 6. klašu skolēni, Jāņa Čakstes dzimto māju apmeklējumu, deserta un kūkas kopīgu gatavošanu, diskusiju, izstāžu un svinīgā pasākuma organizēšanu mums visiem lika justies atbildīgiem un vienotiem.

Patriotismu iemācīt nevar, tā ir sajūta, kas veidojas no attieksmju un pārliecības kopuma, no tā, vai es esmu vajadzīgs un nozīmīgs ģimenei, sabiedrībai, Latvijai.

Foto: no Jelgavas 6. vidusskolas arhīva

 

 

 

  

 

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti