Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viens likums-viena taisnība visiem? Protams, bet noteiktu kvotu ietvaros 4

Ir pienākusi ziema, ar ziemas priekiem, un ne tikai. Tā kā mans dēliņš nedaudz apslimis, nolēmu pierakstīt viņu pie ģimenes ārsta. Ieslēdzu datoru, un devos uz Jelgavas Poliklīnikas mājas lapu lai atrastu reģistratūras tālruni. Atverot pirmo lapu, mani nepatīkami pārsteidza ziņa, kuru precīzi citēšu: „17.12.2010 UZMANĪBU !!! Šī gada valsts(VNC) iedalītās kvotas ir iztērētas, tādēļ vairs šogad nevaram apkalpot klientus par valsts kvotām. Pieņemam tikai klientus par maksu vai ar mazturīgajām un trūcīgajām izziņām, kuras izsniedzis sociālais dienests.”

Devos tālāk interneta plašumos, Latvijas Veselības Ministrijas mājas lapā, kur loti skaidri un saprotami paskaidrots, kādas pacientu nodevas ir jāmaksā, un kuras iedzīvotāju grupas ir atbrīvotas no pacientu iemaksām.Protams, dzīvojam krīzes laikā, un iedalītas kvotas iespējams bija par mazu, un ir iztērētas. Bet, rodas jautājums, vai budžeta nepietiekamība drīkst atcelt likumus un MK saistošo noteikumu darbību?Ja atzīstam šo precedentu, tad varbūt arī iepērkoties veikalā teikšu pie kases: „Piedodiet, manas šī gada kvotas ir beigušas, un es jums nevaru samaksāt.”-bet groziņa saturu tomēr paņemšu līdz... Pārdēvēja izsauks apsargu un man noteikti būs problēmas ar policiju, jo mana darbība būs kvalificējama kā zagšana. Jo manas tukšas kabatas neatceļ manu pienākumu paklausīt likumam. Un tas ir pareizi.Un tagad es gribētu pajautāt, gan Jelgavas Poliklīnikas, gan Jelgavas Domes, gan valsts atbildīgām personām: „Vai princips, Viens likums-viena taisnība visiem ir izpildāms tikai noteiktā budžetā kvotu apmēros, vai visur un vienmēr?” P.S. Neesmu jurists, bet šo paziņojumu Jelgavas Poliklīnikas mājas lapā varētu kvalificēt kā „Izspiešanu grupā pēc iepriekšējas vienošanās izmantojot cietuša bezpalīdzīgo stāvokli”. Gribētos uzzināt jelgavnieku viedokli par šo radušos situāciju.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

AK

Piekrītu,ka tā ir izspiešana,jo citādi neviens neiet pa dārgo.Kad man atbildēja par kvotām,aizrakstīju uz ves.min.,man atbildēja,ka kvotas nav vēl iztērētas Valmierā,tā lūk iet mūsu LV,kur visiem viens likums un viena taisnība,gudram ;sis sauklis ir pie pakaļas.Bet nopriecājos,ka kapos nav kvotas,nebūs jāplivinās mirušajiem zemes virsū mēnešiem vai gadiem ilgi.

pirms 9 gadiem, 2011.01.05 20:23

комфорт

Швейцарские медики установили, что спиртные напитки замедляют пищеварение, в связи с чем употребление алкоголя вместе с пищей приводит к большой нагрузке на желудок.

Гастроэнтерологи из Университетской больницы Цюриха провели эксперимент, в котором приняли участие добровольцы в возрасте от 23 до 58 лет, сообщает Medicinform.net.

Участников эксперимента просили плотно ужинать и выпивать во время еды алкогольные напитки. Как выяснилось, процесс пищеварения у добровольцев, пивших спиртное во время трапезы, был значительно медленнее. При этом сами участники эксперимента не испытывали никакого дискомфорта.

Основываясь на результатах исследования, медики рекомендуют не употреблять во время еды больших доз спиртных напитков, чтобы не провоцировать возможные расстройства.

pirms 9 gadiem, 2010.12.24 11:16

Ivars Jakovļevs 20.12.2010. 18:31:28 ir neeksistējoša persona, ko radījuši ļaudis ar zemu intelektu un novērtējumu, lai varētu pašapmierināties portālā www.zz.lv, pūloties radīt līdzību ar vienu no SC Jelgavas līderiem Ivaru Jakovelu

pirms 9 gadiem, 2010.12.22 12:04

dzafars

Jūs visi esiet vienādi!!! par to ka balsojam - labāk paliek tikai Jums!!! :(:(:(:(:(

pirms 9 gadiem, 2010.12.21 08:54

Lietotāju raksti