Aicina būt darbīgiem un iesaistīties 10

Līdz pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 3. jūnijā, aicināsim uz sarunu tos, kuri pretendē uz pilsētas un novadu pašvaldību domes priekšsēdētāja amatu. Šoreiz intervija ar «Vienotības» kandidāti Sarmīti Balodi.

Jelgavas novadā «Vienotības» saraksta pirmais numurs pašvaldību vēlēšanas būs Elejas vidusskolas direktore Sarmīte Balode. Pašvaldību politikā viņa darbojas kopš 1998. gada, kas zināmā mērā saistīts ar skolas direktores amatu, ko viņa uzņēmās dažus gadus iepriekš. No otras puses, S.Balode cenšas nodalīt direktores amata pienākumus no deputāta misijas, kas nozīmē kalpošanu plašākai sabiedrībai.

– Kā izvēlējāties profesiju, kā iesaistījāties politikā? 
Jelgavas novadā esmu ļoti, ļoti vietējā. Tepat Vilcē dzimusi, mācījusies Vilces pamatskolā un Elejas vidusskolā. Dzīvoju dzimtas mājās. Bērnībā likās, ka tās ir tālu no skolas, un pārmetu vecākiem, kāpēc viņi nepārceļas uz daudzdzīvokļu māju pagasta centrā. Taču tas, kas agrāk likās apgrūtinājums, vēlāk izrādījās liela vērtība. 
Pēc vidusskolas studējot Latvijas Universitātē Fizikas un matemātikas fakultātē un dzīvojot studentu kopmītnē Rīgā, es sapratu, ka gribu atgriezties laukos. Atgriešanās dzimtas mājās, kur tagad saimnieko vīrs un dēls, ir mans laimes stāsts, kas dzīvē dod optimismu. Par profesijas izvēli un karjeras izaugsmi esmu pateicīga skolotājam Edgaram Tiltiņam un iepriekšējai Elejas vidusskolas direktorei Birutai Avotai.


Foto: Raitis Puriņš. Visu interviju lasiet 27. aprīļa «Zemgales Ziņās»

Pievieno komentāru

Komentāri 10

jolanta

Nebalsojiet par partijām, kas mūsu Latviju ir noveduši līdz iznīcībai. Mūsu valdības no 2004 gada ir saņēmušas no ES 10 miljardus eiro, ka fondu naudas. Kur ir šīs naudas pievienotā vērtība? Nebalsojiet par LV izlaupītājiem ZZS, Vienība, Nacionālā apvienība. Viņi ir atbildīgi par mūsu šodienas Latviju.

pirms 3 gadiem, 2017.04.27 12:49

stirna

Jautājums ja vel tiks, lai pilda savas skolas darbu.

pirms 3 gadiem, 2017.04.27 13:32

santa

Paldies par priekšvēlēšanu reklāmu!!!Cik izmaksā!!!

pirms 3 gadiem, 2017.04.27 16:28

edgars

Pazīstu viņu.Ticiet ,intrese tikai par turīgiem.Bija bērnam strīds skolā ar turīgu vecāku bernu,un ko,uzspļaut viņai uz parastiem ļautiņiem

pirms 3 gadiem, 2017.04.28 16:45

IrLaiks

Vai taisnība, ka Elejas vidusskolā būšot cits direktors?

pirms 3 gadiem, 2017.04.28 20:14

Shoferis

Sarmīte-brīnišķīga Sieviete un teicama direktore..
visu cieņu..

pirms 3 gadiem, 2017.04.30 11:31

Pašvaldību vēlēšanas 2017