Pirmā iesaukuma robežsargs – pirmais numurs «Saskaņai» 4

Līdz pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 3. jūnijā, aicināsim uz sarunu tos, kuri pretendē uz pašvaldību domes priekšsēdētāja amatu. Šoreiz intervija ar «Saskaņas» kandidātu Mārtiņu Bitēnu.

Sociāldemokrātiskās partijas «Saskaņa» pirmais numurs Jelgavas novadā būs Mārtiņš Bitēns. Partijā viņš darbojas astoņus gadus, taču par «Saskaņu» balsojis arī tad, kad nevienas partijas biedrs nedrīkstēja būt. Proti, kad dienēja robežsardzē. 

– Kā izvēlējāties «Saskaņu» par savu partiju? Kur esat dzimis un audzis?
Šī ir darba ņēmēju partija, kas pārstāv vienkāršo tautu, cīnās par sociālo taisnīgumu. Dzimis esmu Elejā. Visu laiku tur arī dzīvoju, izņēmums ir divi gadi, kad mācījos Rīgā arodvidusskolā, un trīs gadi, kad biju iesaukts padomju laikos obligātajā karadienestā. Māte strādāja par pavāri, tēvam beidzamā un visilgākā darbavieta bija dzelzceļā. Es izmācījos par metinātāju, kuģu remontstrādnieku un gribēju iet jūrā. Tā mani velk joprojām. Tomēr par jūrnieku nekļuvu, ja neskaita to, ka tiku iesaukts Jūras kara flotē. Pēc dienesta man bija aizliegts strādāt uz kuģiem, kas ieiet ārzemju ostās. Tie, kas mūs kontrolēja, uzskatīja, ka pārāk daudz zinām. Pēc demobilizācijas 1980. gadā atgriezos Elejā, kur strādāju «Agroķīmijā», kas apgādāja saimniecības ar minerālmēsliem. 1982. gadā izveidojās ģimene.


Foto: Gaitis Grūtups. Visu interviju lasiet 6. aprīļa «Zemgales Ziņās»

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Mols

nevienam neteikšu, ka strādāju ar Bitēnu kopā man kauns.

pirms 4 gadiem, 2017.04.11 19:24

a

Šis ar laikam svin Jelgavas nopostīšanu kā svētkus 31.jūlijā.

pirms 4 gadiem, 2017.04.12 08:00

Svoj sukin

Galas paviljona direktors sodīts par automašīnu zagšanu organizētā grupā un zagtu auto detału tirgošanu.Labākais pretendents no visiem kandidātiem.

pirms 4 gadiem, 2017.04.14 04:51

Sviests

Ar savu dēlu netiek galā, kuram problēmu vairāk kā sunim blusu, bet taisās novadu "stūrēt"...:D

pirms 4 gadiem, 2017.05.17 14:17

Pašvaldību vēlēšanas 2017