Tērvetes novada domes vadītājas amatā pilnīgā vienprātībā pārvēlēta Dace Reinika 5

Absolūtā vienprātībā par Tērvetes novada domes priekšsēdētāju pārvēlēta Dace Reinika (“Mūsu mājas ir te”).

Kā aģentūru LETA informēja Tērvetes novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Dace Vācere, Reinika bija vienīgā kandidatūra mēra amatam. Par viņu nobalsoja visi domē ievēlētie deputāti.

Tāpat visu astoņu “Mūsu mājas ir te” un viena nacionālās apvienības ““Visu Latvijai!”–“Tēvzemei un brīvībai/LNNK”” deputāta atbalstu guva Ieva Krūmiņa, kura apstiprināta domes priekšsēdētāja vietnieces amatā. Arī Krūmiņa pārstāv vēlētāju apvienību “Mūsu mājas ir te” un vēlēšanās guvusi otru lielāko atbalstu no vēlētājiem pēc Reinikas.

Tērvetes novada domes jaunajā sasaukumā teju visas deputātu vietas aizpildījuši vēlētāju apvienības “Mūsu mājas ir te” pārstāvji.

“Mūsu mājas ir te” vēlēšanās ieguvusi 81,7 procentus vēlētāju balsu, kas šim politiskajam spēkam nodrošināja astoņas no deviņām pieejamajām deputātu vietām pašvaldībā.

Novada domē ar 16,11 procentu vēlētāju atbalstu iekļuvusi arī nacionālā apvienība ““Visu Latvijai!”–“Tēvzemei un brīvībai/LNNK””, kuru pašvaldībā pārstāv viens deputāts.


Foto: tervetesnovads.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Andža

Lai slava nepļautajām grāvmalām un sadrupušajam ceļam. Bet pie domes mājas forši,- nopļauts un podiņi izkārti. Bet mēs tik dziedam un dziedam un dziedam...

pirms 4 gadiem, 2017.06.20 11:15

Andža

Domāju, ka nav padomnieku. Ir tikai "cilvēks-orķestris".

pirms 4 gadiem, 2017.06.20 16:45

Pašvaldību vēlēšanas 2017