Vēlēšanām Jelgavā pieteikts par vienu sarakstu mazāk nekā iepriekš 7

Uz vietu Jelgavas domē šogad gaidāmajās vēlēšanās pretendē astoņi politiskie spēki, kas ir par vienu mazāk nekā 2013. gadā, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas informācija.

Sarakstos iekļauti 111 kandidāti, līdz ar to uz katru no 15 deputātu vietām pretendē 7,4 cilvēki. 2013. gadā kandidātu skaits Jelgavā bija 137.

Vēlēšanās Jelgavā piedalīsies «Saskaņa», Zaļo un zemnieku savienība, Latvijas Sociālistiskā partija (LSP), «Vienotība», «KPV LV», nacionālā apvienība «Visu Latvijai»–«Tēvzemei un brīvībai/LNNK», Latvijas Reģionu apvienība (LRA) un «Gods kalpot mūsu Latvijai».

LSP kā saraksta līderis pieteikts SIA «Greentorija» vadītājs Aleksandrs Petrovs.

Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis ir mēra amata kandidāts no «Vienotības». Līdz ar viņu sarakstā iekļauts arī deputāts Andris Tomašūns.

Līdzīga situācija ir arī nacionālās apvienības sarakstā, kur pirmais ir domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods, bet otrais – deputāts Roberts Šlegelmilhs.

Savukārt LRA saraksta līderis ir Dobeles novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks un bijušais Jelgavas pašvaldības izpilddirektors Gunārs Kurlovičs. Aiz viņa sarakstā ir esošie domes deputāti Saulvedis Šalājevs un Jānis Bacāns.

SIA «Jelgavas poliklīnika» un SIA «Supramed» inženieris Lauris Zīverts kā pirmais sarakstā pārstāv «KPV LV», savukārt iepriekš no Reformu partijas startējušais vairāku uzņēmumu vadītājs Mārtiņš Vadzis šogad ir partijas «Gods kalpot mūsu Latvijai» saraksta līderis Jelgavā.

«Saskaņas» saraksta līderis ir esošais domes deputāts un AS «Rīgas centrāltirgus» mārketinga projektu vadītājs Ivars Jakovels. Aiz viņa sarakstā ir vēl divi esošie deputāti Valentīns Grigorjevs un Sergejs Stoļarovs. Tāpat uz vietu domē pretendē arī bijušie deputāti Anatolijs Ļitvinovs un Andrejs Eihvalds.

Savukārt valdošās ZZS saraksta priekšgalā ir pilsētas mērs Andris Rāviņš un viņa vietniece Rita Vectirāne, kā arī citi ZZS domes deputāti. Sarakstā iekļauti visi iepriekš pieteiktie kandidāti, tostarp LLU rektore Irina Pilvere, Jelgavas Ledus sporta skolas direktors Aivars Zeltiņš un SIA «Karameļu darbnīca» dibinātāja Ilze Priževoite.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 7

SP

Dalai domes jaiet pensija,Rita,Jurijs,Aigars tuksas vietas,Velesanas par jaunu komandu ar KURLOVICU.Vecai domei pietiks zimeties ar vaju darbibuu un diktaturu.

pirms 4 gadiem, 2017.04.25 14:34

urlavagonzavod

tikai par saskaņu. nekas cits tajā pilsētā vairs nav palicis.

pirms 4 gadiem, 2017.04.25 14:57

abcd

Tiktiesam pensionaru biedriba,lai iet uz saviem laukiem un atpusas,nozelojami - nebus ar domes transportu jabrauka uz laukiem un jatere iedzivotaju nauda.

pirms 4 gadiem, 2017.04.25 16:00

tautai jāzin varoņi

a kurš no deputātu kandidātu kungiem bija reiz biku iekāvis savu sieviņu, ka šamā poļicejas iecirknī bija iesniegumu rakstījusi ?

ja jau sit, tad mīl tomēr- putekļus izdauza ..

pirms 4 gadiem, 2017.04.25 22:38

fj

Zīvert kā tiki poliklīnikā pakaļu sildīt un algu saņemt Ha ha

pirms 4 gadiem, 2017.05.15 16:49

f-j

pateicoties muterei un algu iedeva ne ha-ha un pasai bija jaskrien no poliklinikas kriminallietas del ha-ha

pirms 4 gadiem, 2017.05.22 15:24

Pašvaldību vēlēšanas 2017