Jelgavas deputāts Maksims Galkins neplāno kandidēt vēlēšanās; pieļauj, ka PCTVL saraksta pilsētā var nebūt 4

Partijas «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» (PCTVL) Jelgavas Domes deputāts Maksims Galkins sapratis, ka nekandidēs pašvaldības vēlēšanās, un esot iespējams, ka Jelgavā varētu nebūt PCTVL saraksta, aģentūrai LETA pastāstīja M.Galkins.

«Šajā ziņā domāju paņemt atvaļinājumu četru gadu garumā,» pauda M.Galkins, piebilstot, ka viņam neesot nekādu īpašu «skaļu» paziņojumu, ko paust saistībā ar atteikšanos kandidēt. Viņš lēsa, ka, iespējams, Jelgavā varētu arī nebūt PCTVL saraksta vispār.PCTVL Jelgavas nodaļas vadītājs Valērijs Buhvalovs aģentūrai LETA pastāstīja, ka nodaļā kopumā lēmums par kandidātu saraksta veidošanu vai atteikšanos no kandidēšanas vēl nav pieņemts. Tāpēc vēl nevarot apgalvot, ka nebūšot PCTVL saraksta. Partijas nodaļā to izvērtēšot līdz aprīlim.Kā ziņots, arī bezpartejiskais Jelgavas pilsētas Domes deputāts Sergejs Ņevoļskis nolēmis, ka nekandidēs nākamajās vēlēšanās, jo Jelgavas domē opozīcija tiek pilnībā ignorēta un opozīcijas deputātu darbs ir diezgan bezjēdzīgs.Kā aģentūrai LETA pastāstīja S.Ņevoļskis, viņš nolēmis nekandidēt 2013.gada pašvaldību vēlēšanās, jo, izvērtējot līdzšinējo darbu domē, viņš secinājis, ka daudz tiek strādāts bezjēdzīgi un pa tukšo, jo «Zaļo un Zemnieku savienības» (ZZS) deputātu un viņu mēra Andra Rāviņa diktētā Dome pilnībā ignorējot jebkuru priekšlikumu un iniciatīvu, kas nāk no pieciem deputātiem, kuri ir opozīcijā.«Nestartēšu, jo neredzu jēgas. Jau iepriekš biju plānojis strādāt, bet, ja neesi visu ZZS lēmumprojektu atbalstītājs, tad tev tādas iespējas ir liegtas. Tad koalīcijas ieskatā tu neesi «normāls cilvēks» un tu tiec «izslēgts no aprites»,» situāciju Jelgavas Domē raksturoja S.Ņevoļskis.Viņš skaidroja, – kamēr Jelgavas Domi vada A.Rāviņš, nekas nemainīšoties, un, pēc deputāta prognozēm, arī gaidāmajās vēlēšanās valdošās koalīcijas vadībā varētu palikt A.Rāviņš un ZZS, tāpēc, viņaprāt, uz Jelgavas Domi esot diezgan bezjēdzīgi kandidēt jebkuram, kurš domā atšķirīgi no ZZS deputātiem.Kā iepriekš ziņots, līdztekus S.Ņevoļskim opozīcijā ZZS koalīcijai Jelgavas Domē darbojas Dainis Liepiņš (Reģionu alianse), Saulvedis Šalājevs (Reģionu alianse), Anatolijs Ļitvinovs (SC) un Maksims Galkins (PCTVL), taču starp opozīcijas deputātiem nav koalīcijas līguma.Savukārt valdošās koalīcijas sastāvā darbojas Andris Rāviņš (ZZS), Vilis Ļevčenoks (ZZS), Mintauts Buškevics (ZZS), Dace Olte (ZZS), Andrejs Garančs (ZZS), Aigars Rublis (V), Andris Ķipurs (bezpartejisks, ievēlēts no «Jaunā laika»), Jurijs Strods (VL!-TB/LNNK), kā arī koalīcijas interesēs balso Ludmila Gineite (bezpartejiska, ievēlēta no SC) un Eihvalds (SC), aģentūra LETA novēroja domes sēdēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

МММ

Молодёжь уходит, остаются прежние "кадры", опять к проектам и тёплым местам будут допущены "избранные", печалька. Будут вгонять город в долги и дальше! Взяточники и коррупционеры. Неужели никто не разгонит эту шайку?

pirms 8 gadiem, 2013.03.12 17:55

Pašvaldībās