Jelgavas Domes vēlēšanās šogad nebūs PCTVL saraksta; iemeslus neskaidro 8

Jelgavas pilsētas Domes vēlēšanās šogad nebūs partijas «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» (PCTVL) saraksta, aģentūrai LETA apstiprināja PCTVL Jelgavas nodaļas vadītājs Valērijs Buhvalovs.

Viņš pastāstīja, ka nodaļā nolemts šogad nekandidēt, tāpēc attiecīgi vēlēšanās nebūs PCTVL saraksta. Šāda lēmuma iemeslus PCTVL Jelgavas nodaļas vadītājs nevēlējās komentēt. Šīs partijas saraksta nebūšot arī Jelgavas novada un Ozolnieku novada vēlēšanās.Jau ziņots, ka Jelgavas pilsētas Domes deputāts Maksims Galkins no PCTVL martā pavēstīja ka nekandidēs pašvaldības vēlēšanās, un pieļāva iespēju, ka Jelgavā varētu nebūt PCTVL saraksta.«Šajā ziņā domāju paņemt atvaļinājumu četru gadu garumā,» pauda Galkins, piebilstot, ka viņam neesot nekādu īpašu «skaļu» paziņojumu, ko paust saistībā ar atteikšanos kandidēt.Kā ziņots, arī bezpartejiskais Jelgavas pilsētas Domes deputāts Sergejs Ņevoļskis nolēmis, ka nekandidēs nākamajās vēlēšanās, jo Jelgavas Domē opozīcija tiek pilnībā ignorēta un opozīcijas deputātu darbs ir diezgan bezjēdzīgs.Kā aģentūrai LETA pastāstīja Ņevoļskis, viņš nolēmis nekandidēt 2013.gada pašvaldību vēlēšanās, jo, izvērtējot līdzšinējo darbu Domē, viņš secinājis, ka daudz tiek strādāts bezjēdzīgi un pa tukšo, jo Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputātu un viņu mēra Andra Rāviņa diktētā Dome pilnībā ignorējot jebkuru priekšlikumu un iniciatīvu, kas nāk no pieciem deputātiem, kuri ir opozīcijā.«Nestartēšu, jo neredzu jēgas. Jau iepriekš biju plānojis strādāt, bet, ja neesi visu ZZS lēmumprojektu atbalstītājs, tad tev tādas iespējas ir liegtas. Tad koalīcijas ieskatā tu neesi «normāls cilvēks» un tu tiec «izslēgts no aprites»,» situāciju Jelgavas Domē raksturoja Ņevoļskis.Viņš skaidroja, - kamēr Jelgavas Domi vada Rāviņš, nekas nemainīšoties, un, pēc deputāta prognozēm, arī gaidāmajās vēlēšanās valdošās koalīcijas vadībā varētu palikt Rāviņš un ZZS, tāpēc, viņaprāt, uz Jelgavas Domi esot diezgan bezjēdzīgi kandidēt jebkuram, kurš domā atšķirīgi no ZZS deputātiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

nu ko

pārējiem sarakstiem jādomā, ko "krievvalodīgajiem" piedāvāt... :)
lai gan sadalījums varētu arī neradīt sensācijas - daļa atbalstīs SC, daļai varētu derēt arī Rāviņš - viņa tēls, kur aiz laipna intelektuāļa maskas paslēpts prasts diktatoriņš, ir gana atbilstošs ierastajam padomju komunistu "dolžnostnoje ļico" priekšstatam, savukārt krievu jauniešiem un uzņēmējiem, kā novērots, tīri labi simpatizē Liepiņš, līdz ar to balsis izšķīdīs procentuāli, ja vien Jakovels nenolems vēl vairāk rusificēties, ekspluatējot etniskās nesaskaņas, kas (ne)saskaņiešiem raksturīgi...

pirms 8 gadiem, 2013.04.10 09:16

hmmm

Buhvalovs nemaz nav muļķis. :) Iespējams, pat gudrāks un viltīgāks par Ždanoku... ;)

pirms 8 gadiem, 2013.04.10 09:07

UPS

Vienkārši notiek krievu tautības vēlētāju konsolidācija.Tā ir reāla iespēja savākt vairāk balsu.Latvieši balso par vairākām partijām,to programmas ir līdzīgas,mainās tikai personības,bet vēlētāji ir bezjēdzīgi sašķelti.

pirms 8 gadiem, 2013.04.10 07:58

jelgavnieki

Mēs par LATVIJAS ATDZIMŠANAS PARTIJU !

pirms 8 gadiem, 2013.04.09 19:45

dievs

Ak, vai kā mēs bez Maksimkas !!!!!!! Laikam džeks vīlās savos ideālos un saprata, ka Ļeņins tāds pusdaunis vien bijis))))))))

pirms 8 gadiem, 2013.04.09 18:48

Ņevoļskim

Šogad vadība mainīsies! Jelgavas Mērs būs Ivars no SC ( 8 deputāti)

pirms 8 gadiem, 2013.04.09 17:55

Pašvaldībās