Jelgavas vēlēšanu komisijā iesniegti vēl trīs saraksti, Ozolnieku novadā – vēl viens 3

Pēdējās diennakts laikā pašvaldību vēlēšanām reģistrēti vēl 49 saraksti, par vēlēšanu sistēmā publicēto informāciju aģentūru LETA informēja Centrālās vēlēšanu komisijas Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa.

Šodien Rīgā reģistrēts apvienības «Saskaņas centrs» (SC) un partijas «Gods kalpot Rīgai» kopējais saraksts, kā arī partijas «Alternative» saraksts.Jūrmalā reģistrēti vairāki saraksti - «Tev, Jūrmalai», «Alternative», Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un SC, Jelgavā - «Vienotības», Latvijas Atdzimšanas partijas un partijas «Reģionu alianse», bet Liepājā - «PCTVL-Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» (PCTVL) saraksts. Jēkabpilī reģistrēti divi - «Vienotības» un PCTVL - saraksti.SC saraksts reģistrēts arī Zilupes, Ķeguma, Kārsavas un Salaspils novadā. «Vienotības» saraksts reģistrēts arī Kocēnu, Alojas, Madonas un Dobeles novadā. VL-TB/LNNK saraksts reģistrēts arī Grobiņas, Ikšķiles, Krustpils, Bauskas un Baldones novadā. Kuldīgas un Ludzas novadā reģistrēts ZZS saraksts.Alūksnes novadā reģistrēts partijas «Mūsu zeme», Mārupes novadā - «Par prezidentālu republiku» un VL-TB/LNNK - un Kokneses novadā Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas saraksts. Latvijas Zemnieku savienības (LZS) saraksts reģistrēts Ozolnieku, Carnikavas un Brocēnu novadā.Garkalnes novadā reģistrēts Latvijas Zaļās partijas un LZS saraksts, Inčukalna novadā LZS un «Reģionu alianses» saraksts.Siguldas un Limbažu novadā reģistrēts «Reģionu alianses» saraksts. Tērvetes novadā reģistrēts vēlētāju apvienības «Nākotnes vārdā», Lubānas novadā vēlētāju apvienības «Mūsu mājas rītdienai!» un Ciblas novadā apvienotais ZZS un Latgales partijas saraksts.Līvānu novadā reģistrēts «Testa partijas», Naukšēnu novadā vēlētāju apvienības «Sarma», Dundagas novadā vēlētāju apvienības «Strādāsim kopā», Alsungas novadā vēlētāju apvienības «Par Alsungas novada attīstību» un Jēkabpils novadā Jēkabpils reģionālās partijas saraksts.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Nesapraša

Cien. rakstnieki! Lieciet taču tekstam atbilstošu virsrakstu!!!!! Kur te ir Jelgava??? Man kā jelgavniecei būs jābalso tikai Jelgavā, tad kāpēc rakstā ir citas vietas , bet ne tiaki Jelgava!

pirms 8 gadiem, 2013.04.17 09:34

to Lasītāja

Tad zvani pašvaldības policijai, lai evakuē tevi nevis te gaudo!!!
Besī tie idiņi, kas vasaras apstākļiem ievākušies tuvāk pie upītes, bet ignorē to, ka Jelgavā ir teritorijas, kuras applūst jau gadsimtiem, un vienmēr ir applūdušas!

pirms 8 gadiem, 2013.04.17 08:39

Lasītāja

Mani interesē ūdeņa līmeņi un ledus iešanas procesi Lielupē. Jau trīs dienas nevaru izkļūt no mājām. Ir virkne svarīgu un neizdarītu darbu ārpus mājām. Nav pilnīgi nekādas informācijas par procesiem ar plūdiem, bet kārtējais sausais, tukšais, nevienu neinteresējošais rakstelis p[ar vēlēšanām.

pirms 8 gadiem, 2013.04.17 07:37

Pašvaldībās