Viens no Reformu partijas saraksta līderiem būs Mārtiņš Vadzis 36

Reformu partijas (RP) pārstāvji vakar politiskā spēka domes sēdē nosauca arī pašvaldību vēlēšanu līderus Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.

Jelgavā viens no saraksta līderiem būs Mārtiņš Vadzis, tā klātesošos informēja RP valdes loceklis Edmunds Jurēvics, norādīdams, ka visus kandidātus neatklās. Pats Jurēvics kandidēs Tukumā.Bauskā par RP mēra kandidātu kļūt tiks aicināts Māris Freimanis, bet Jēkabpilī viens no līderiem būs Jānis Beinarovičs - kaut gan nav zināms, vai šajā pilsētā politiskais spēks neveidos kopīgu sarakstu ar citiem partneriem. Koknesē RP līderis būšot Dainis Vingris.RP mugurkauls Latgalē ir nodaļas Daugavpilī, Rēzeknē, Balvos un Preiļos, atbalsta grupas Līvānos un Madonā un aktīvi atbalstītāji Kārsavas, Baltinavas un vairākos citos novados, norādīja RP valdes loceklis un Saeimas deputāts Juris Viļums.Viņš uzsvēra, ka RP gatavojas startēt visās Latgales pašvaldībās - ja ne atsevišķā sarakstā, tad blokā ar citiem spēkiem, piemēram, Rēzeknē.Viļums akcentēja, ka Daugavpilī RP rindās ar jaunu sparu darboties ir sākusi pilsētas Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova (RP), un partijas nodaļai ir liels izaicinājums parādīt labu rezultātu vēlēšanās. Saistībā ar Preiļiem valdes loceklis vērsa uzmanību uz līderi Jāzepu Šņepstu.Savukārt Jūrmalā RP vēlēšanās pārstāvēs Silvija Vīksniņa, Alūksnē - Valda Zeltiņa, Siguldā - Solvita Andžāne, Smiltenē - Jānis Zālītis, Valkā - Sarmis Zauska un Valmierā - Kaspars Gross, aģentūru LETA informēja Saeimas deputāts Romualds Ražuks.

Pievieno komentāru

Komentāri 36

ANDRIT

Andrit, es tevi saprotu, bet nu pasedi vel kadu gadinu ar savu Vidzi malina.So to gan par vinu varetu pastastit, Tas pats Ravins sava jauniba tadas dumibas nedarija.Otrkart tas lietas labas ka tu saki ir masu mediju un atsevisku politikanu izpustas. Tas jau vien liecina par to, ka tu no politikas it neko nesaproti.Nez vai ta akli vajadzetu ticet visam ko raksta un rada. Gruta dzive tadus ka tu gaida.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 17:21

to Andrim

Kas tad liedz tam Jūsu Vadzim kā profesionālam IT speciālistam izveidot savu mājas lapu, kurā RP Jelgavas nodaļas veiksmes darbus visiem atrādīt. Pagaidām viņš ir nulle. Ieguglē un ko Tu par viņu atradīsi, pilnīgi neko.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 16:00

Andris

Man patīk kā spriež par jaunajiem, it īpaši komentārs: "JAUNAJIEM KADU LAIKU PAPIRI JAPENESA.KAUT KA JAU CILVEKAM SEVI JAPIERADA,JABUT PUBLICITATEI."
Kā gan Jūs ziniet, ka nav nēsāts?
Vienīgā lieta, kas atšķir jaunu no jau esoša politiķa ir informācija, pie kuras tik vienkārši netikt - jo kas gan tevi laidīs pie tās, ja var atrast ne visai labas lietas.
KULK, Jelgavas autobusu parks, atkritumu apsaimniekošana, NIP, ceļu būve / remonts.
Visas tik saldās nozares, kur sen jau sēž sen pierādīti "zinoši, jeb lojāli" cilvēki, kas neizmuldēsies par liekiem atkatiem vai kādiem konkursiem, kur piedalījušies un uzvarējuši vieni un tie paši.
Publicitāte? Rāviņam pietiek pārgriezt kādu lentīti un šeku reku, liels raksts pašvaldības avīzē - pirmajā lapā un vēl aiznests uz katru pastkasti, lai Jelgavnieki zina savus varoņus! ;) Varu derēt, ka par labdarības akcijām, ko šie paši "jaunie un zaļie" ir veikuši, neviens pat nav dzirdējis.. Lieku reizi aizdomājaties, ko Jūs runājiet!
Sprūdžs ignorēs Jelgavu, kamēr pie stūres būs Rāviņš! Kāpēc? Jo tiek celti tilti uz nekurieni, vai Jelgavnieki mīl Rāviņu vai tomēr baidās? Mainīsies vara, nāksies pamest tik daudz uzsildītu vietiņu.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 15:09

patiesība

http://www.pietiek.com/raksti/ko_mes_nepublicejam_par_zatlera_reformu_partiju

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 15:02

JANIS

Ja cilveks grib but par pasvaldibas vaditaju, tas protams nav nekas pelams, bet lai butu kaut kada saprasana par pasvaldibu, tomer gadinus cetrus butu japasez par deputatu.Citadi bus ka ar Sprudzu, saprasanas nekadas, vienas vienigas dumibas.Ir tai sistema japastrada.Varbut vienkarsajam mirstigajam tas nekas neliekas ko vins tur gvelz, bet cilvekam kas tas lietas parzin, Sprudzs ir katastrofa.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 14:55

pelit

tu ta runa,it ka visa ta lidz sim nebutu. Bet tak ir.Un ne slikti ir.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 14:45

IETEIKUM

LABAK KOMUNISMA REGS RAVINS, NEKA REKETIERIS LIEPINS.UN VISPAR BUTU INTERESANTI UZZINAT, KADI REGI UN NO KURIENES MES VISI PAREJIE BUTU.NO MARSA VAI VENERAS.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 14:42

Pele

Kāpēc tik ļoti negatīvi? Es nedomāju, ka jauns ir vienādības zīme vēlmei pēc varas un naudas. Protams, ambīcijas ir,bet ir arī liela vēlme padarīt pilsētu mums visiem labāku un ļaut mums visiem dzīvot tādā vidē, kur stirnas nemirst no sirdstriekas :) Protams, ir jābūt konkrētai vīzijai par to kā pilsēta attīstīsies - infrastruktūra, atbalsts uzņēmējiem, ES fondu piesaiste, ēku siltināšana utt. Ja tas ir, neredzu pamatu satraukumam.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 14:40

ieteikums

Kāpēc atkal cīnās vienatnē? Nu būtu tak apvienojuši spēkus ar Nacionālo Apvienību, ar Vienotību ( bez Rubļa protams), ar Liepiņa Reģionālo Aliansi un kopā startējot pieveikuši šo komunisma rēgu Rāviņa un Caunes izskatā!

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 14:12

fff

UN NEMEGINIET MAN IESTASTIT, KA JAUNIE NAV VARASKARI,MANTAS KARI, NAUDAS KARI.MUSU JAUNAJIEM TASIR DUBULTA.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 13:51

TO ANDRIM

JAUNAJIEM KADU LAIKU PAPIRI JAPENESA.KAUT KA JAU CILVEKAM SEVI JAPIERADA,JABUT PUBLICITATEI. MAN SIS VARDS PILNIGI NEKO NEIZSAKA.NEVAR CILVEKS BAZTIES KAUT KUR TIKAI TAPEC KA JAUNS.SVIESTA SAGAJUSI AR TO JAUNIBU.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 13:49

daži sīki kurmīsi izbāž savus šņukuriņus

Bauskā, par tādu Reformu partijas vietējo nodaļu nekas līdz šim nebija dzirdēts.. absolūtas Nulles, pie tam Nulles Kvadrātā
Nāk vēlēšanas un daži sīki kurmīsi izbāž savus šņukuriņus no zemes dzīlēm,
Māris Freimanis Bauskā? Kas viņš tāds ir?

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 13:41

Andris

Tas kas adresēja man..
Kāds sakars Olšteinam ar šo sarunu?
Paķer uzvārdus bez pamata un argumentiem.
Sprūdžs, jā jauns, jā ambiciozs.. Varbūt vietām pārāk un cilvēki to nesaprot, bet idejas nav nemaz tik peļamas.
Pēc ilgiem laikiem, cilvēks nebaidās riskēt un nepakļauties spiedienam.
Ja kaut nedaudz skolā esam gājuši - Ulmaņa laikā kā tas viss tika darīt?
Cilvēks izdomāja, cilvēks izdarīja. Tas tagad mums ir runas brīvība, demokrātija. Komentēt un ķengāt var ikvienu bez soda.
Tolaik viss tika paveikts tikai ar viena cilvēka idejām.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 13:40

Andrim

Nu ja, kads no jaunajiem labums to mes redzam no sPRUDZA UN oLSTEINA.ES PERSONIGI TADUS JAUNOS NEGRIBU.CENSONI ,KURIEM GALVENAIS KARJERA UN KAUT PAR LIKIEM.PALDIES PAR KUKAM.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 13:28

Taisnigais

Laikam mes visi esam opozicionari ja sudzamies tikai un pasi neko lietas laba nedaram!
Ja nak jauni cilveki ar apnemibu tad tos sakne nocertam! Un vecie buki ka Ravins un Caune tapat ir slikti.
Tad ko mes gribam sasniegt cilveki un kads ir tas merkis?
Varbut turpinasim virtuves sarunas ka viss ir slikti bet jauno nepienemam!

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 13:24

tik tiešām

Valainis, Vadzis & Dubults - "īstie" politiķi....

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 13:18

Andris

RP šajās vēlēšanās ies ar jauniem cilvēkiem, ar svaigu redzējumu, ko būtu jāuzskata par lielu plusu - kāda jēga vēlēt par vieniem un tiem pašiem un pēcāk sūdzēties?
Cik zinu, Mārtiņš ir uzņēmīgs cilvēks, kas lietas noved līdz galam. Novēlu tikai veiksmi un izturību, lai sabiedrības nievājošā attieksme neliek rokām nolaisties.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 12:50

to zatleristiem

Katram cilvēkam ir tiesības uz savu viedokli, taču publiski nosaukt kādu par „stulbeni” vai „debīliķi” nebūt neliecina par labām manierēm.

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 12:21

brrrr

debīliķu provinciālisms rullē: Mūsu kūtē šitais puišelis nav redzēts! Nez, viņš sūdu dakšas prot rokā noturēt?! Utt... Brrr, nu i elektorāts Jelgavā. Masu stulbums! :D
Jeb varbūt domes darbinieki un ZZS pakalpiņi cenšas apriet visus, kas no citurienes nāk? :)

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 11:42

to šokā

Ja šāda neko neizsakoša ziņa tevi dzen šokā, tad laiks uz Ģintermuižu. :DDDDDDD

pirms 8 gadiem, 2013.01.28 11:40

Pašvaldībās