Visas reģionālās Latvijas Zemnieku savienības pārstāvniecības partijas priekšsēdētāja amatam izvirzījušas Brigmani 7

Gaidāmajam centriskās partijas Latvijas Zemnieku savienība (LZS) kongresam visas LZS reģionālās konferences kā partijas priekšsēdētāja amata kandidātu izvirzījušas līdzšinējo partijas priekšsēdētāju Augustu Brigmani, aģentūru LETA informēja Latvijas Zemnieku savienības ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš.

Ikgadējais LZS kongress notiks sestdien, 23.martā, pulksten 10 Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Kongresā piedalīsies vairāk nekā 350 LZS biedri no 63 LZS reģionālajām nodaļām, tostarp pašvaldību vadītāji un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāti.Ar ziņojumu par līdz šim paveikto un nākotnes iecerēm uzstāsies Brigmanis, par startu pašvaldību vēlēšanās Rīgā klātesošos uzrunās LZS Rīgas saraksta pirmais numurs Armands Krauze, savukārt par politisko situāciju valstī runās politologs Filips Rajevskis.LZS kongresā notiks partijas priekšsēdētāja, viņa vietnieku, valdes un citu institūciju vēlēšanas.Lai LZS valdē nodrošinātu visu reģionu vienlīdzīgu pārstāvniecību, pēdējo divu mēnešu laikā visos piecos Latvijas reģionos ir notikušas LZS reģionālās konferences, kurās zemsavieši izvirzīja savus kandidātus LZS amatpersonu vēlēšanām. No katra reģiona izvirzītajiem četriem valdes locekļu kandidātiem LZS kongress izvēlēsies divus, tādējādi LZS valdē būs 13 cilvēki - partijas priekšsēdētājs, priekšsēdētāja pirmais un otrais vietnieks, kā arī pa diviem pārstāvjiem no katra Latvijas reģiona.LZS ar Latvijas Zaļo partiju veido politisko apvienību Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS). ZZS ir noslēgts sadarbības līgums arī ar Liepājas partiju un partiju «Latvijai un Ventspilij».Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji tiek aicināti atsevišķi pieteikties kongresa apmeklēšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

HE

Sitie laikam tie, kas no ta cietuma izlaisti.Dibiniet savu godiguma partiju. Nu tad paskatisimiess.Labak kartigs komunaga, nevis sitadi nerguli ka jus.

pirms 8 gadiem, 2013.03.20 18:31

novadnieki

Vajag Zieču,jo tad ne tikai Jelgavas novads,bet visa Latvija būs uz ziedoša viļņa,varēs stirnas šaut bez pridla,tērēt novada naudu izklaides braucieniem,radus un draugus augstos valsts amatos iebīdīt....es par Ziedoni Cauni visvarošāko veci!

pirms 8 gadiem, 2013.03.20 17:45

komuņagu saiets

Ko gan citu šī izvirtušo komunistu banda izvirzīs.... Vēl vietniekos vajag Jelgavas zagli Rāviņu un izsūtāmo zēnu Boldišēvicu! Ceru, ka Cauni neaizmirsīs, jo savādāk tas būtu negodīgi pret ZZS vēlētāju.

pirms 8 gadiem, 2013.03.20 16:05

Dzimtcilvēki

Pieprasam rīcībspējigu ZS vadītāju -- Ziedoņa Caunes personā !

pirms 8 gadiem, 2013.03.20 13:28

ZS Jelgavas novads pārstāvji

Cauni arī jāvirza- godīgs , principiāls , ļoti laba mājaslapa, atbildīgs , nekad nevarētu savu labumu stādīt augstāk par partijas , valldības , novada vajadzībām. Pierādijis sevi darbā - JELGAVAS NOVADA VADĪTĀJS . Man domāt Brigmani jāmaina , cik var viena seja . Jālaiž pie grožiem arī citi un Caune partijā noteikti varētu ienest jaunas vēsmas . Vēlēšanās vēl tiktu pozīcijā. Bet Jelgavas novads arī būtu ieguvējs - Caune jau būtu visas valsts pārstāvis . Es par .

pirms 8 gadiem, 2013.03.20 12:10

Pašvaldībās