Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

4 iemesli, kāpēc īpašumam vajadzīgi kvalitatīvi vārti

Kvalitatīvi vārti nav lēti, tāpēc nereti tiek meklēti iemesli, kāpēc atlikt to uzstādīšanu vai atteikties no vārtiem vispār. Tomēr tā ir kļūda, kas var dārgi maksāt. Daudz vairāk, nekā būtu izmaksājuši labi vārti.

Ripo-Baltic, uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kas piedāvā augstas kvalitātes un modernus vārtus teritorijām, garāžām un industriālajiem objektiem, nosauc būtiskus iemeslus, kāpēc iesaka ikvienam uzstādīt savā īpašumā kvalitatīvus vārtus.

Drošība un vēlreiz drošība
Vārtu primārā funkcija vienmēr ir bijusi drošība. Un drošības jautājumi mūsdienās kļūst arvien aktuālāki. Nav vairs tie laiki, kad ciematā visām mājām durvis neaizslēgtas. Uzticība līdzcilvēkiem jau sen ir zudusi. 

Kvalitatīvi vārti un žogs ir pirmā drošības barjera, kas sargā īpašumu no nelūgtiem viesiem. Īpašumos, kur ir garāža, aktuāls ir jautājums arī par drošību šajā zonā. Ja garāža savienota ar ēku, tad tieši šis ir vājais posms, kas ļauj zagļiem iekļūt ēkā. Kvalitatīvi un izturīgi garāžas vārti ir būtisks šķērslis, kas aizkavēs garnadžus un pasargās garāžā esošās vērtīgās mantas.

Bet jārunā ne tikai par kustamās mantas drošību, arī par fizisko drošību. Cilvēks un viņa dzīvība ir lielākā vērtība, kas jāsargā. Vārti, kas droši noslēdz teritoriju, dzīvojamās, saimnieciskās un industriālās ēkas. Ļauj iemītniekiem, darbiniekiem un apmeklētājiem justies daudz drošāk. Privātmājā tas būtiski uzlabo bērnu un mājdzīvnieku drošību, neļaujot viņiem izskriet uz ielas, vienmēr būt drošā un pārskatāmā zonā, kas ir norobežota un nav patvaļīgi atverama. 

Par drošību ir jādomā vēl pirms ir noticis kaut kas nepatīkams. Kvalitatīvu un savām vajadzībām piemērotu vārtu uzstādīšana ir viens no pirmajiem soļiem, kas jāpaveic. Maksimālam ieguvumam laba izvēle būs vārti ar automātisko mehānismu, kas būs kontrolējami tikai piederošām personām. 

Uzlabota vizuālā identitāte
Nenoliegsiet, ka ir svarīgi ne tikai tas, ka īpašums ir drošs, bet arī tas, kā īpašums izskatās. Arī šajā jautājumā vārti spēlē būtisku lomu. Mūsdienīgi un atbilstoša dizaina vārti ir lielisks papildinājums kopējai teritorijas un ēkas arhitektūrai. Vārti pat var kļūt par būtisku īpašuma akcentu, ja izvēlas uzkrītošāku dizaina risinājumu. Ražošanas un materiālu iespējas mūsdienās ir tiešām plašas, tāpēc nav jāsamierinās ar tādiem vārtiem, kādi pieejami, bet var pasūtīt tādus, kādus vēlaties, kuri izgatavoti pēc individuāliem mēriem un īpašībām, kas pielāgojas teritorijas vai ēkas specifikai. 

Vārti ir tas elements, ko garāmgājēji redz vienu no pirmajiem. Pēc to vizuālā izskata un arī stāvokļa var spriest par to, cik rūpīgs un kārtīgs saimnieks ir šim īpašumam. Lai gan ir teiciens, ka nevajag vērtēt vīru pēc cepures, tomēr saimnieku vajadzētu vērtēt pēc tā, kā izskatās viņa īpašums. 

Komforts un efektīvāka ekspluatācija
Kā teritorijas, garāžas vai industriālo objektu vārti var palielināt komfortu un uzlabot telpu ekspluatāciju? Te būs vismaz daži piemēri.

  • Tiek mazināti siltumenerģijas zudumi telpās, jo kvalitatīvi garāžas un industriālo telpu vārti ir barjera, kas neļauj telpām atdzist. 
  • Automatizēti vārti atbrīvo no vajadzības tos atvērt manuāli. Tas ir ērti, ja rokas aizņemtas, nav arī vajadzības izkāpt no auto. Tā ir būtiska ērtība arī gada aukstajos mēnešos un nakts laikā, kad nav omulīgi un droši kāpt ārā no auto, lai atvērtu vārtus.
  • Moderni un objektam pielāgoti vārti ļaus maksimāli izmantot katru kvadrātmetru gan āra teritorijā, gan telpās. It īpaši, ja izvēlas bīdāmos un paceļamos vārtus. 
  • Kvalitatīvi un jūsu vajadzībām pielāgoti vārti vienmēr taupa arī laiku un naudu — nav problēmu ar to lietošanu, tie neprasa remontu, tie kalpo ilgi, nezaudējot savu labo vizuālo izskatu un izturību. 
  • Industriālās teritorijās vārti ar automātiku ir pirmais kontroles punkts, kas regulē piederošā personāla iekļūšanu, ļauj efektīvāk kontrolēt darbiniekus, nodrošināt, ka klienti jūtas ērtāk un drošāk.

Lielāks privātums
Dzīve citiem kā uz delnas nevienam nešķiet omulīga. Tāpēc liekam logiem priekšā aizkarus, žalūzijas, telpām ierīkojam durvis. Tas ļauj vairot savu privātumu. Savā īpašumā var justies ne tikai droši, bet arī brīvi, nedomājot, ka kāds novēro. Tāpēc arī loģiska ir izvēle par labu žogam un vārtiem, jo tādā veidā privātums tiek nodrošināts visā teritorijā. Protams, ka, žogs un vārti ne vienmēr nodrošina 100% necaurredzamību, bet kopumā tas ievērojami samazina skatu uz teritoriju. Tādā veidā arī tiek mazināta iespēja, ka garnadži var brīvi izpētīt, kas atrodas īpašumā. 

Reklāmraksti