Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

5 bērnu iemīļotas multfilmas, kas veiksmīgi iekarojušas arī rotaļlietu plauktus

Par mūsdienu multfilmu saturu un piemērotību bērniem, protams, var diskutēt, tomēr nav noliedzams, ka multfilmas ir būtiska bērnu dzīves sastāvdaļa. Cik daudz un ko skatīties, tas jau ir vecāku lēmums. Izvēles iespējas ir ļoti plašas. Multfilmas tiek rādītas gan uz lielajiem kino ekrāniem, gan veidoti multfilmu seriāli, ko var skatīties dažādos TV kanālos. 

Daudzas no multfilmām, kas radītas pēdējā desmitgadē, ieguvušas bērnu mīlestību un uzticību, tāpēc tās parādās arvien jaunā veidolā, tām iznāk turpinājumi, kā arī šo multfilmu tēli no ekrāniem pārceļas uz rotaļlietu plauktiem visdažādākajā veidolā - kā mīkstās mantas, figūriņu kolekcijas, kā apdruka uz dažādām mantām un apģērba. 

Bērnu preču un rotaļlietu veikals “XS Rotaļlietas” ik dienu pārliecinās, ka mazie pircēji joprojām ir uzticīgi šiem populārajiem multfilmu tēliem un labprāt tos izvēlas gan kā svētku dāvanas, gan kā dekoru uz dažādām ikdienā nepieciešamām mantām. 

1. “My Little Pony”
Šī tik populārā multfilmu seriāla, kas nesen iekarojis arī kino ekrānus, sākums, patiesībā, meklējams diezgan sen - 1981. gadā, kad Hasbro ilustrators radīja plastmasas figūriņu “My Pretty Pony”. Pēc tam figūriņas tika pilnveidotas, padarītas krāsainākas. Jau no astoņdesmitajiem gadiem poniji arī tika animēti. Mūsdienās pazīstamā un bērnu iemīļotā “My Little Pony” sērija ar Equestria ponijiem aizsākās 2010. gadā. Skaistās, jautrās un košās poniju meitenes ir vienas no iemīļotākajām, ko dažāda vecuma meitenes izvēlas kolekcionēt, iesaistīt savās rotaļās, arī izvēlēties dažādus dekorus un aksesuārus šajā tematikā.

2. “Frozen”
Stāstu par māsām Elzu un Annu iedvesmojusi Hansa Kristiana Andersena pasaka “Sniega Karaliene”. Filma uz lielajiem kino ekrāniem parādījās 2013. gadā, tā joprojām ir viena no populārākajām multfilmām, kuras tēli veikalu plauktos ierindojas starp pašiem pirktākajiem - Annas un Elzas lelles, Olafa figūriņas, dažādi aksesuāri. Frozen tematika ir ļoti plaši izmantota apdrukas veidā gan uz apģērba, gan dažādām mantām. 

3. “Peppa Pig”
“Peppa Pig” ir animācijas seriāls par cūciņu ģimeni, kurš arī pie mums paspējis iekarot bērnu mīlestību ar savu vienkāršību, košo un rotaļīgo raksturu. Mazajiem skatītājiem šis saturs ir viegli uztverams, jo epizodes ir īsas un pārsvarā par sadzīviskām situācijām no Peppas un viņas brāļa Džordža ikdienas. Arī “Peppa Pig” rotaļlietas veikalu plauktos ir starp iecienītākajām. Var nopirkt ne tikai figūriņas, mīkstās mantas, bet arī dažādus aksesuārus, mūzikas instrumentus, spēļu virtuves piederumus ar “Peppa Pig” tematiku.
Iepazīties ar plašo “Peppa Pig” rotaļlietu klāstu var “XS Rotaļlietas” interneta veikalā.

4. Minioni no “Despicable Me”
Kā gan šis saraksts varētu būt bez visu mīļotajiem Minioniem no multfilmas “Despicable Me” jeb “Nejaukais Es”. Minioni kā tēls jau sākuši dzīvot savu dzīvi. Tos redzam ne tikai mantiņu un figūriņu veidā. Minioni rotā gan apģērbu, gan aksesuārus, to neparasto stilu izmanto kā iedvesmu dažādiem dizaina darbiem. Minioni ir krāsaini, jautri un bērni tos tiešām mīl!

5. “Paw Patrol”
Mazāko TV skatītāju iecienītāko seriālu saraksta augšgalā ir arī “Paw Patrol” jeb “Ķepu patruļa”. Tajā darbojas bariņš ar talantīgiem un izpalīdzīgiem suņukiem, kuri ik dienu dodas dažādās glābšanas misijās. Viņi ir bērnu varoņi, kuri daudz ko iemāca, arī smīdina un izklaidē. “Paw Patrol” mantiņas arī ir kļuvušas ļoti iecienītas. Puiši vairāk jūsmo par darbīgo Rablu, policistu Čeisu, amizanto ugunsdzēsēju Māršalu vai čaklo Rokiju, bet meitenes apbrīno Skaju, Everestu un Zumu.

Reklāmraksti