Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

6 IEMESLI, KĀPĒC MĀCĪTIES VĀCU VALODU

Vai zināji, ka vācu un angļu valoda ir ļoti līdzīgas? Abās valodās ir daudz vienādi vārdi ar vienādu nozīmi, taču jābūt uzmanīgam, jo ir arī vārdi, kuri izklausās un rakstās vienādi, taču nozīme tiem ir pilnīgi dažāda. 

Vācu valodā ir pats garākais vārds pasaulē, tas ir 63 rakstzīmju (burtu) garš vārds. Vāciski tas rakstās, kā “Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz ”, latviešu valodā, tas tulkojas kā vārds arsenāls. 

Seši noderīgi iemesli, kāpēc mācīties vācu valodu.

  1.  Aptuveni 5,8 % tīmekļa vietu ir rakstītas vācu valodā, tas dod lielu priekšrocību cilvēkiem, kuri zina vācu valodu, jo pieejamā informācija ir krietni lielākā daudzumā. 
  2. Lielākā daļa Vācijā Universitāšu ir bez maksas, tāpēc cilvēkiem, kuri māk vācu valodu ir iespēja mācīties augstas kvalitātes universitātē par to nemaksājot. Daudzas Vācijas augstskolas atrodas pasaules Top 100 augstskolu topā. Kāpēc gan neapgūt vācu valodu, lai iegūtu labu un pasaulē atzītu izglītību?
  3. Katru gadu Vācijā tiek publicētas aptuveni 80 000 jaunas grāmatas, no kurām lielākā daļa netiek tulkotas angļu vai citās valodās, tāpēc šīs valodas zināšanas paver plašas iespējas grāmatu mīļotājiem.
  4. Vācija ir lielākais Eiropas tirdzniecības partneris ar ASV. Vācija eksportē visu, sākot no transportlīdzekļiem un mašīnām, līdz ķīmiskiem produktiem un metāliem. Šī ir lieliska iespēja uzņēmējiem, taču valoda ir jāzina.
  5. Vācu valoda ir vienpadsmitā visplašāk izmantotā valoda pasaulē. Apmēram 95 miljoni cilvēku vācu valodā runā kā pirmā valodā.
  6. Vācijā ir lielākā ekonomika Eiropā - 2015. gadā. Vācijā bija 3,4 triljoni ASV dolāru, tas padarīja to par ceturto bagātāko valsti visā pasaulē pēc Ķīnas, ASV un Japānas.

Kā vislabāk apgūt vācu valodu? 
Vācu valoda ir kā otrā izvēles valoda vidusskolās, taču bērni lielākoties dod priekšroku krievu valodas apguvei, pēc tam vācu valodu apgūstot privātstundās. 

Agrāk vācu valodas privātstundas bija tikai klātienē, skolotājs pie skolnieka brauca uz mājām, vai otrādi. Tas patērē daudz laika ceļā, kā arī vācu valodas  privātstundu laikus ir grūtāk saskaņot. 

Lai atvieglotu skolotāju un skolnieku ikdienu, mūsdienās tiek piedāvātas online vācu valodas privātstundas. Tas ir tik pat efektīvs mācīšanās veids kā privātstundas klātienē ar skolotāju. 

Lielākie ieguvumi mācoties online ir tas, ka var mācīties no jebkuras vietas un ir vieglāk saskaņot laikus ar skolotāju. 

Mācības online ir lētākas, nekā klātienē, tāpēc tas ir ne tikai ērti, bet arī izdevīgi. 

Online valodu skola “WebTeacher” piedāvā apgūt vācu valoda privātstundas online.
Pirmā, iepazīšanās nodarbība ir bezmaksas.

Tā ir lieliska iespēja izmēģināt online valodu skolu piedāvāto iespēju, lai saprastu vai šis ir Tavs īstais mācīšanās veids.

Reklāmraksti