Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizdevums jauniešiem

Jaunieši vienmēr ir bijusi sabiedrības aktīvākā un kreatīvākā daļa, kas vienmēr seko līdzi laikmeta tendencēm un skatās uz dzīvi ar svaigu un nedaudz savādāku redzējumu.

Bieži vien tieši jaunieši spēj ģenerēt labākās biznesa idejas un inovatīvākos risinājums, taču savu ideju tālākai attīstībai trūkst līdzekļu. Kā jau zināms, mūsdienās nauda ir vajadzīga ne tikai biznesa ideju attīstībai, bet arī citām darbībām, ar kuru palīdzību būtu iespējams ietaupīt līdzekļus un uzlabot dzīves kvalitāti nākotnē.

Viens no veidiem, kā iegūt papildus līdzekļus dzīves kvalitātes uzlabošanai un finansiālu problēmu risināšanai ir aizdevums jauniešiem. Aizdevumu jauniešiem izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji. Aizņemoties no nebanku kredītu devējiem, pastāv iespēja saņemt aizdevumu bez procentiem, un atgriezt tieši tik lielu naudas summu, cik esat aizņemies.

Lai saņemtu aizdevumu, jāņem vērā daži noteikumi:

1. Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam ( lielākā daļa aizdevēju izsniedz kredītu no 20 gadiem, taču ir arī daži izņēmumi)

2. Jums jāsaņem regulāri ienākumi, kas ļautu atmaksāt kredītu.

3. Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku reģistrā (jābūt pozitīvai kredītvēsturei)

4. Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām,

5. Jābūt aktīvam mobilā tālruņa numuram un e-pasta adresei.

Ja atbilstat šiem noteikumiem, jums ir iespēja saņemt aizdevumu, kas varētu palīdzēt sasniegt jūsu mērķus, taču aizdevuma noformēšana uzliek atbildību, jo iepriekš noteiktajā termā saņemtā nauda būs jāatgriež.

Lai aizdevums kalpotu kā palīgs un nekļūtu par ļaunāko ienaidnieku, pirms aizdevuma noformēšanas, jāņem vērā, ka aizdevumam ir arī noteikts atmaksas termiņš, kuru neievērojot, jūs varētu radīt sev liekas problēmas vairāku gadu garumā. Aizņemoties naudu, ir skaidri jāapzinās, ka spēsiet to atdot laikus.

Vairāki kredītu aizdevēji piedāvā bezmaksas finanšu konsultācijas, kuru laikā jūs daudz skaidrāk izpratīsiet savu finansiālo situāciju, kā arī saņemsiet profesionālas atbildes uz jums interesējošiem jautājumiem.

Ja vēlaties saņemt aizdevumu jauniešiem, izvēlaties jūsu parāt izdevīgāko kredīta piedāvājumu un veiciet reģistrāciju aizdevēja mājas lapā.

Aizņemieties atbildīgi!

Reklāmraksti