Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Altum aizdevums uzņēmējdarbībai

Zināms, ka daudziem ir dažādas idejas, ko darīt Latvijā, taču ideju attīstību bremzē finansējuma trūkums. Lai gan kopumā vērtējot ir daudz iestāžu, kur vērsties pēc palīdzības, ne visas var saukt par uzticamām.

Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum būs pareizais risinājums, ja nepieciešams aizdevums. Pie Altum var izvēlēties sev piemērotāko atbalsta variantu. Viena no pieprasītākajām programmām ir Zemes iegādes kreditēšanas programma zemes iegādei lauksaimniecības produkcijas ražošanai. Ne mazāku interesi no klientiem izpelnās Starta programma, Mikrokreditēšanas programma, MTU izaugsmes aizdevums, Komersantu konkurētspējas uzlabošanas programma un Apgrozāmo līdzekļu aizdevumi lauksaimniekiem.

Valsts atbalsta klientu ērtībām Altum ir pieejama attālināto darījumu sistēma internetā HipoNet – tā ir iespēja ērtāk saņemt finansējumu, izmantot un pārvaldīt to. Jāteic, ka arī iepriekšējos gados īstenotas dažādas atbalsta programmas, kas palīdzējušas ne vienam vien uzņēmējam atsperties un Altum neapstājas pie sasniegtā, bet dodas uz priekšu..

Altum darbojas ar mērķi attīstīt Latvijas tautsaimniecību, paralēli tam radot pievienoto vērtību. Altum aicina izmantot Attīstības programmu kalkulatoru, lai atrastu sava uzņēmuma aktuālajām vajadzībām piemērotāko programmu. Tur arī var atstāt savus kontaktus, lai kompānijas darbinieki varētu ar tevi sazināties un nepieciešamības gadījumā piedāvāt minētajām prasībām piemērotāko risinājumu. Otrs veids kā pietiekties aizdevumam ir sazināties ar Altum speciālistu sev tuvākajā filiālē vai Attīstības programmu konsultāciju centrā.

Ar detalizētāku izklāstu par visām iespējām un atbalsta pasākumiem var iepazīties Altum.lv mājas lapā.

Reklāmraksti