Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aprūpes centrs

Nereti vecākās paaudzes tuviniekus var piemeklēt kāda nopietna slimība vai īslaicīga kaite. Nereti ikdienas steigā mums nav laika, lai pilnvērtīgi parūpētos par saviem tuviniekiem. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi nodrošināt atbilstošu aprūpi, kas sekmētu atveseļošanos un veicinātu labāku veselību.

Lai kādas būtu Jūsu piederīgo vajadzības, veselības stāvoklis - senioru rezidence “Dzintara Melodija” un tās personāls izturēsies pret Jūsu tuviniekiem ar cieņu un atbildīgi sekmēs atveseļošanos, kā arī sniegs pilnvērtīgu aprūpi ikvienam iemītniekam. Svarīgi minēt, ka viesnīcas darbinieki pastāvīgi būs blakus Jūsu tuviniekiem, lai sniegtu nepieciešamo palīdzību un vajadzīgo atbalstu.  Rezidencē ir pieejams pilnvērtīgs medicīniskais personāls –  ārsts, psihoterapeits (Demences nodaļā), psihologs, fizioterapeits, kā arī medmāsas. Rezidences personāla galvenais pienākums ir rūpēties par to, lai visi iemītnieki būtu labā formā, saņemtu atbilstošas zāles, barojošu ēdienu un veiktu fiziskās aktivitātes. Pats būtiskākais– personāls parūpēsies, lai Jūsu tuvinieks saņemtu tādu ārstēšanu, kādu iepriekš nozīmējis ārsts.

Aprūpes centrā tiek nodrošināts arī viesnīcas personāls un apteksnes, kas rūpēsies, lai Jūsu tuvinieka istaba būtu uzposta un vienmēr kārtībā. Jūsu tuvinieks pilnvērtīgi varēs saņemt nepieciešamo atbalstu lieki neraizējoties par kārtību savā istabā. Jāuzsver, ka apkalpojošais personāls vienmēr būs blakus Jūsu tuviniekam, lai palīdzētu jebkādā jautājumā, kad tas nepieciešams. Vecumdienās ir svarīga kompānija, lai senioriem būtu ar ko kopīgi komunicēt. Tieši tāpēc  rezidencē darbojas arī brīvā laika organizatori, kas būs laba kompānija senioram.

Pieejama arī īstermiņa uzturēšanās rezidencē “Dzintara Melodija”.  Jāpiebilst, ka īstermiņa uzturēšanās laikā Jūsu tuvinieks saņems visus pakalpojumus, kādus saņem rezidences pastāvīgie iedzīvotāji. Īstermiņa uzturēšanās iespēju var izmantot, lai iepazītos ar SeniorBaltics.lv un rezidences pakalpojumiem. Uzturēšanās šajā rezidencē būs īstā izvēle, ja Jūsu tuviniekam nepieciešama īslaicīga aprūpe, piemēram, pēcoperācijas periodā. Svarīgi minēt, ka izmantot īstermiņa uzturēšanās pakalpojumus seniors var izmantot ne ilgāk par 3 mēnešiem. Uzziniet vairāk par rezidences “Dzintara Melodija” piedāvājumiem, cenām online jau tūlīt -www.seniorbaltics.lv

Ja Jums ir radušies jautājumi vai vēlaties veikt rezervāciju – zvaniet pa tālr. - 80008008

Rezidence „Dzintara Melodija” atrodas Rīgā, Jaunpils ielā 20
Rezidences tālr.: 67791634 e-mail: dzintaramelodija@seniorbaltic.lv
Skype: dzintaramelodija.recepcija

Parūpējieties par savu tuvinieku veselību – Jums palīdzēs SeniorBaltic.lv radītā rezidence “Dzintara Melodija”, kas būs īstā izvēle vecākās paaudzes tuvinieku aprūpē.

Reklāmraksti