Apsardze un drošības risinājumi privātpersonām un firmām

Drošības nodrošināšana profesionālā un pieredzējušā līmenī ir būtiska, lai nebūtu jāraizējas par savu mājvietu vai objektu. Svarīgi atrast uzticamu partneri drošības jautājumu risinājumiem. Tie var būt ļoti individuāli, tādēļ ir būtiski pielāgoties dažādām vajadzībām. Sniedzot rūpīgi pārdomātus augstākā līmeņa drošības risinājums uzņēmums “Eurocash1” guvis ievērojamu uzticību privāto un korporatīvo klientu vidū. Palīdzot atrast savām vajadzībām piemērotākos pakalpojumus.  

Viens no zināmiem un straujāk augošajiem apsardzes pakalpojumu uzņēmumiem Latvijā “Eurocash1” jau kopš 2010. gada paplašinās un attīstās savā jomā, lai sniegtu augstākās kvalitātes pakalpojumus saviem klientiem. “Eurocash1” panākumu pamatā ir uzņēmuma kvalitātes vadības sistēma, atbildīgums un lielisks komandas darbs. Apsardzes firma darbojas vairākos virzienos un piedāvājumu klāsts ir visai plašs, klients var izvēlēties savām vajadzībām un iespējām atbilstošāko. Uzņēmums piedāvā tādus   risinājumus kā mājokļa, biroja vai fiziskā apsardze gan privātpersonām, gan objektiem, patrulēšana un tehniskā apsardze (videonovērošana, signalizācija, seifu noma, trauksmes signāla savienojums ar apsardzes centru un citas sarežģītas integrācijas sistēmas). Kā arī inkasācijas pakalpojumi, drošības risinājumu uzstādīšana un tehniskā apkope. Papildus jau iepriekš minētajam “Eurocash1” piedāvā arī pavadīšanu ar bruņotu apsardzi, skaidrās naudas, vērtspapīru, dokumentu, kravu, transportlīdzekļu vai cita vērtīga materiāla eskorta pakalpojumus. Izmantojot modernākos tehniskās apsardzes risinājumus uzņēmuma kvalificētie, labi apmācītie darbinieki nodrošina ātru reaģēšanu un profesionāli paveiktu darbu. Uzņēmums piedāvā arī konsultācijas, lai atrastu risinājumu ikvienai situācijai.

Apsardzes kompānija “Eurocash1”, savas darbības laikā augusi, kļūstot par vienu no lielākajām Latvijā. Iegūta ievērojama pieredze, apsargājot tūkstošiem dažādu objektu, jau no darbības sākuma apzinoties spēcīgas komandas nozīmi, kura vienmēr sasniedz vislabāko rezultātu un arvien uzlabot uzņēmuma izaugsmi. Eurocash1.lv atradīsiet signalizācijas uzstādīšanas un citus apsardzes risinājumus un pakalpojumu komplektus, kas ietver sevī konkrēto piedāvājumu klāstu, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām.  Ikviens pakalpojums ir pielāgots gan biznesa klientiem, gan privātpersonām. Izvēlēties sev atbilstošāko ir pavisam vienkārši. Ienāc eurocash1.lv un izvēlies labāko risinājumu savai situācijai.  Labākie risinājumi – drošākai dzīvei.

Reklāmraksti