Atnes savu Ziemassvētku eglīti un sasildi Jelgavu!

Jauki, ja Tava Ziemassvētku eglīte turpinās Tevi priecēt arī pēc svētkiem dārzā vai mežā. Bet, ja Tev tā jāizmet atkritumos, atnes to mums un mēs to pārvērtīsim šķeldā, ar ko apsildīt Jelgavu.

Ņemot vērā jelgavnieku atsaucību pērn, nolēmām tradīciju turpināt un arī šogad piedāvāt iespēju nevajadzīgās svētku eglītes izmantot lietderīgi un iegūt no tām siltumu un gaismu. Tādēļ laikā no 2020. gada 2. līdz 17. janvārim stāvlaukumā pie biomasas koģenerācijas stacijas Rūpniecības ielā 73A, Jelgavā, novietosim speciālu konteineru, kurā iedzīvotāji varēs atstāt savas svētku eglītes. Tās nogādāsim šķeldas ražotājam, kur eglītes tiks izžāvētas un sašķeldotas, un pēcāk izmantotas par kurināmo biomasas koģenerācijas stacijā, lai ražotu siltumu un gaismu.

Lūgums eglītei, pirms atstāšanas konteinerā, noņemt svētku rotājumus, kā arī maisiņus un papīrus, ja tādi izmantoti eglīti transportējot!

Ja tomēr eglīti nav iespējams nogādāt pie mums, lūgums eglīti nemest atkritumu konteinerā, bet novietot to blakus konteineram. Tas ievērojami atvieglos darbu cilvēkiem, kuri rūpējas par mūsu radīto atkritumu savākšanu un šķirošanu!

Par tīrāku Jelgavu!
20191010-1208-fortum-logo.jpg

Reklāmraksti