Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ātrā kredīta saņemšanas izmaksas

Par ātrajiem kredītiem tiek runāts, kā par ļoti dārgu un neizdevīgu aizdevumu veidu, taču kādas patiesībā ir ātrā kredīta saņemšanas izmaksas?

Bieži vien tiek runāts par gada procentu likmi (GPL), kas nosaka kredīta dārdzību. Ja ātro kredītu dārdzību vērtē pēc gada procentu likmes, tad ātrie kredīti patiešām ir dārgi, taču jāņem vērā, ka ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums un netiek izsniegts uz 10 vai 20 gadiem, kā tas ir ar hipotekāro kredītu, līdz ar to ātro kredītu dārdzības noteikšana ar gada procentu likmes palīdzību ir nepareiza.

Ātrā kredīta saņemšanas izmaksas sastāda dažādi ar kredīta izsniegšanu saistīti izdevumi un kredīta izsniegšanas procents. Ātrajam kredītam, kā īstermiņa aizdevumam, atmaksas termiņš parasti svārstās no 1 līdz 45 dienām, atsevišķos gadījumos tiek ņemt arī patēriņa kredīts uz ilgāku laika periodu, kas nozīmē, ka jums nav jāmaksā milzīgas procentu maksas vairāku gadu garumā.

Jau pirms ātrā kredīta pieteikšanas un saņemšanas, aizdevēju mājas lapās ir iespējas apskatīt, cik lielas būs konkrētā ātrā kredīta izmaksas. Vairāki aizdevēji piedāvā saņemt pirmo kredītu bez maksas, taču aizņemoties atkārtoti, piedāvā dažādas atlaides kredīta komisijas maksai, kas samazina kredīta saņemšanas izmaksas.

Pirms aizņemšanās ikvienam ir iespēja apskatīt dažādu aizdevēju piedāvājums un izvērtēt, kurš no tiem ir izdevīgākais.

Reklāmraksti