Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ātrs un uzticams atslēgu un durvju serviss – Atslegumeistars.lv

Ak vai! Vēlā vakarā pārrodaties mājās, bet dzīvokļa atslēga spītīgi iestrēgst slēdzenē un nekust ne no vietas. Lai arī šī izklausās kā diezgan bezcerīga situācija, vienmēr ir iespējams rast risinājumu, ja zinām, kur meklēt palīdzību. Ja nepieciešams profesionāls atslēgu un durvju serviss, tai skaitā, seifu atvēršana un pat auto durvju atvēršana, izvēlieties pieredzes bagāto Atslegumeistars.lv komandu. Par to vairāk lasiet turpinājumā.

Plašs pakalpojumu klāsts
Ar slēdzenēm un durvīm saistītas ķibeles mēdz piemeklēt daudzus cilvēkus, turklāt tieši pašos nepiemērotākajos mirkļos. Par laimi, ir speciālisti, kuriem sos durvju atvēršana un līdzīgi pakalpojumi ir ierasta ikdienas lieta, un viņi spēj tikt galā pat ar īpaši sarežģītām slēdzenēm un problēmu situācijām. Atslegumeistars.lv klāstā ir dažāda veida pakalpojumi sarežģītu un mazāk nopietnu problēmu risināšanai:

  • Auto atvēršana – mehāniski bojājumi, nejauša atslēgu ieslēgšana mašīnā, aizsalušas durvis – šie ir tikai daži no gadījumiem, kad var būt nepieciešama sos auto durvju atvēršana. “Atslēgu meistars” atvērs durvis ātri un saudzīgi, neradot nekādus vizuālus bojājumus vai sekas.
  • Durvju atvēršana – neatkarīgi, vai nepieciešams atvērt mājas vai dzīvokļa durvis, Atslegumeistars.lv speciālisti ir zinoši un pieredzējuši savā jomā, tādēļ viņiem problēmas neradīs arī sarežģītāki mehānismi un vairāku slēdzeņu atvēršana. Turklāt durvju un atslēgu serviss pieejams katru dienu, jebkurā diennakts laikā.
  • Slēdzenes maiņa –Jūsu mājokļa vai citas ēkas durvju slēdzene sākusi “niķoties”? Ir risinājums! Uzņēmuma piedāvājumā ir ātrs un izdevīgs slēdzeņu serviss, kas nodrošinās profesionālu slēdzenes nomaiņu, aizvietojot esošo ar pasaulē zināmu ražotāju modeļiem, kuriem tiek nodrošināta garantija.
  • Durvju remonts – tā vietā, lai pirktu jaunas durvis, atjaunojiet esošās! Atslegumeistars.lv durvju remonts ietver ne tikai slēdzeņu maiņu, bet arī vizuālā izskata atjaunošanu un, ja nepieciešams, arī termo pildījuma maiņu.
  • Seifu atvēršana – kā zināms, seifi radīti drošībai, tādēļ to slēdzenes ir īpaši sarežģītas, taču tas nenozīmē, ka tām nevar rasties problēmas. Ja seifa durvis nav iespējams atvērt, nāksies saukt palīgā profesionāļus, kas durvju atvēršanu veiks, izmantojot speciālus instrumentus.

Ja nepieciešama palīdzība, zvaniet +37126661117 vai ielūkojieties Atslegumeistars.lv!

Reklāmraksti