Autoserviss Rīgā - Carway

Carway savu darbu aizsāka 2010. gadā kā sertificēts Toyota un Lexus autoserviss. Ar nelielu komandu, tomēr ļoti ātri pieaugot un patstāvīgo klientu lokam palielinoties, Carway auto remonts no 2016. gada pieejams arī citu marku automašīnām. Ne vienam no mums nav patīkami saskarties ar situāciju, kad auto saplīst, pie tam uz ceļa. Ikvienam braucējam ir jābūt drošam par sava auto spējām uz ceļa, tādēļ periodiska auto diagnostika sniegs Jums patīkamu pārliecību par automašīnas stāvokli un drošību piedaloties ceļu satiksmē.

Autoserviss Carway sniedz dažāda veida auto pakalpojumus kā, piemēram, dzinēju remonts, eļļas maiņa, kondicionieru uzpilde, bremžu remonts, ritošās daļas diagnostika, auto elektriķis, autoevakuators, lukturu regulēšana, riepu montāža un balansēšana, savirzes regulēšana, turbīnas remonts, ģeneratora siksnas maiņa. Pieredzējis automehāniķis ir ļoti svarīgs, lai justos droši uzticot tam savu auto. Carway speciālisti un meistari savu ikdienas misiju vērtē kā sirdslietu, jo autoservisa vīzija ir kļūt par laikmetīgu un atzītu uzņēmumu, kurš vienmēr novērtē, uzklausa un pilnveido klientu vēlmes. Kā vienu no būtiskākajām vērtībām uzsver apmierinātus klientus par kvalitatīvi paveiktu darbu! Par cik laikam ejot vērtības arvien stiprinās, autoserviss Carway attīsta savas kompetences, lai veiksmīgi paplašinātu savas prasmes un izaugsmi.

Noteikti ikvienam no mums ir nācies sastapties ar nekvalitatīvi paveiktu darbu un jau pavisam drīz pēc auto remonta ir manāmi zināmi defekti vai nekvalitatīvi paveikts darbs. Tādēļ ir ļoti būtiski uzticēt savu auto zinošam un pieredzējušam autoservisam, kura meistari spēs parūpēties par automašīnas kvalitatīvu un rūpīgu aprūpi, ko uzsver autoserviss Carway. Kvalitāte ir uzņēmuma vērtība, tādēļ saviem klientiem apsola lieliski padarītu darbu.

Carway autoserviss Juglā, Alsupes ielā 15, darbojas no pirmdienas līdz piektdienai laikā no 8.00 - 18.00. Autoserviss piedāvā pieteikt servisu savā mājaslapā carway.lv vai arī zvanot pa tālruni +371 26 619 163. Ja notikusi ķibele ar auto vēršaties pie autoservisa speciālistiem un jau pavisam drīz Jūsu auto būs atkal gatavībā piedalīties ceļa satiksmē!

Reklāmraksti