Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērna dzīvība divas reizes ir bijusi mata galā

Mani sauc Jeļena Gerasimova, es gribu pastāstīt Jums stāstu par to, kā vienā mirklī vari mainīties visa dzīve. Kā tā var mainīties tik ļoti, ka nāksies visu sākt no nulles… Man ir burvīga divus gadus veca meitiņa Patrīcija, un es esmu gaidībās – drīz nāks pasaulē mans bērniņš. Vēl mūsu ģimenē ir uzticīgs draugs – mūsu suns Negra. Nesen mēs bijām pārdzīvojuši ugunsgrēku mūsu mājā un esam palikuši pavisam bez iztikas līdzekļiem… Mums nekas nav palicis, tikai dokumenti. Lai sāktu jaunu dzīvi, ir jānodrošina viss nepieciešamais un tam būs vajadzīgi aptuveni trīs tūkstoši eiro. Mums ar Patrīciju ir ļoti vajadzīga Jūsu palīdzība, nepametiet mūs vienas pašas!

Ugunsnelaime ir sadalījusi mūsu dzīvi divos posmos: pirms un pēc tām šausmām. Pirms ugunsgrēka mēs dzīvojām Ķemeros, vecas, bet omulīgas mājas dzīvoklī. Mēs dzīvojām kopā ar manu vecmāmiņu. Manai meitiņai tā bija māja, kur ir pavadīta bērnība. Bet viss pazuda, kad notika ugunsgrēks šajā mājā, kas jau ilgus gadus nav pieredzējusi nekādu remontu un ir bijusi nožēlojamā stāvoklī. Vēl šodien es atceros katru tās šausmīgās nelaimes mirkli… Kā deg mūsu pieticīgās, bet mīļās mājas, kā ugunsdzēsēji cenšas glābt to, kas ir glābjams... Ar milzīgām sāpēm sirdī es atceros, kā izdzisa mūsu vecmāmiņas dzīvība nāvējošo dūmu dēļ… Mana meitiņai arī draudēja nāve. Patrīcijai divas reizes bija apstājusies sirsniņa, bet par laimi ugunsdzēsējiem izdevās viņu glābt. Man ir neizsakāmi smagi slēpt patiesību no manas meitiņas, kad viņa jautā, kur ir viņas vecvecmāmiņa. Patrīcija ik pa laikam sauc arī mūsu suni Negru, kuru šobrīd pieskata labsirdīgi cilvēki. Mana meitiņa ļoti skumst pēc mūsu sunītes, grib to atkal samīļot. Tā, lūk, dažu stundu laikā šī katastrofa izpostīja visu mūsu līdzšinējo dzīvi. Un jaunu dzīvi būs jāsāk no nulles, pavisam bez iztikas līdzekļiem. Mums nav ne māju, ne silto drēbju, mums ir palicis tikai tas, kas pašām bija mugurā todien. Man nav ne kapeikas, lai pabarotu savu meitiņu un paēstu pašai. Bet pavisam drīz šai pasaulē pieteiksies arī mans otrs bērniņš, pavisam bezpalīdzīgs, un par viņu arī būs jāparūpējas!

Šobrīd es esmu palikusi pavisam viena ar mazu meitiņu. Pēc ugunsgrēka mūs nogādāja uz slimnīcu, kur ārsti cīnījās par manas meitiņas dzīvību, un vēlāk mums nāca palīgā ģimenes krīzes centrs “Zante”. Mums ir devuši patvērumu šajā krīzes centrā, un pēc mēneša mēs pārvāksimies uz vienistabas sociālo dzīvokli. Neskatoties uz garantēto sociālo palīdzību, naudas tomēr nepietiks. Mums dzīvoklī nebūs pat elementārāko sadzīves tehnikas priekšmetu. Turklāt man ir jārūpējas par savu veselību, dzerot grūtniecēm paredzētos vitamīnus, lai mazulis nāktu šajā pasaulē vesels. Jaundzimušajam būs vajadzīgas arī autiņbiksītes, bērnu pārtika un citas pirmās nepieciešamības preces zīdaiņiem. Un mana mīļā un prātīgā meitiņa par to visu pat nenojauš, viņa bezrūpīgi zīmē, rotaļājas, sarunājas ar mani un gaida, kad atnāks viņas vecvecmāmiņa vai Negra. Tagad man ir tikai viena cerība atkal atgūt to, kas ir pazudis dažu stundu laikā. Mana cerība ir Jūsu palīdzība. Palīdziet mums, ziedojiet, lai palīdzētu mums nelaimē!

Sīkāka informācija par Gerasimovu ģimeni ir pieejama šeit: http://labdaris.lv/lv/funds/view/131

Ziedojumu tālruņi: 90006881 (maksa par zvanu - 1.42 EUR) un 90006771 (maksa par zvanu - 7.11 EUR).

Jūs varat ziedot arī jebkādu citu summu uz zemāk norādītajiem kontiem, ierakstot maksājuma mērķī “Sociālās palīdzības fonds: Gerasimovu ģimene”.


Rekvizīti:

Nosaukums: Biedrība "Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv"

Reg. Nr: 40008173130

Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

 

-SWEDBANK- Swift: HABALV22
LV43HABA0551037990069
-CITADELE- Swift: PARXLV22
LV79PARX0016130480002

 

Paypal paypal@varonis.lv

 

blago@varonis.lv

(+371) 27031058

Reklāmraksti