Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērna dzīvība ir mūsu atbildība!

Mēs visi reiz bijām bērni. Un lielākā laime cilvēka dzīvē ir zināt, ka ar savu bērnu viss ir labi, ka tas ir vesels. Un ik pa laikam katram iezogas trauksmaina doma – varbūt tomēr kaut kas nav īsti gludi? Tādos brīžos mēs sākam baidīties par mūsu bērnu drošību. Jūtot līdzi, mēs palīdzam ģimenēm, kuras ir piemeklējusi nelaime. Un dažos gadījumos šī palīdzība ir vienīgais veids, kā glābt dzīvību. Šoreiz mēs pastāstīsim par vienu no šādiem gadījumiem. Par gadījumu, kurā Jūsu palīdzība ir bērna cerība uz dzīvību.

Nelaime notika Labuņko ģimenē. Mazajai Aleksandrai ir pieci gadiņi. Jau no pirmajiem savas dzīves mēnešiem viņa ir spiesta cīnīties par pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi. Viņu apdraud smaga slimība: hidrocefālija. Piecgadīga bērna prāta spēju attīstības līmenis vēl arvien ir vienu gadu veca bērna līmenī.

Šobrīd var tikai minēt, kas bijis tam par iemeslu. Vai tās bija ārkārtīgi smagas dzemdības, kuras beidzās ar ķeizargriezienu? Vai izšķirošais brīdis bija pēc dzemdībām, jo meitenīte piedzima ļoti vāja un ārsti noteica satraucošu diagnozi: hidrocefālijas sindroms un galvas smadzeņu hematoma.

Pirmo trīs meitenītes dzīves mēnešu laikā slimība nekādi neizpaudās, mazulīte auga kā citi bērni viņas vecumā. Ēda, gulēja, smaidīja. Nelaime atnāca ar epilepsijas lēkmi. Meitenītei aizsitās elpa un āda palika zilgana. To izraisīja muguras smadzeņu šķidruma pieplūdums. Tad hidrocefālijas sindromu diagnožu sarakstā nomainīja hidrocefālija.

Meitenītes ģimene visiem spēkiem cīnās ar slimību. Mēs lūdzam visus palīdzēt šai ģimenei cīņā ar slimību, lai mazais eņģelītis panāktu attīstībā savus vienaudžus. Lai meitenīte izaugtu par pilnvērtīgu cilvēku. Lai viņa varētu ar prieku stāstīt visiem, kā ir uzvarējusi slimību.

Viņai ir visas iespējas to uzvarēt: Cilvēka galvas smadzeņu izpētes institūtā izdevās krietni uzlabot mazās Aleksandras veselības stāvokli. Nauda ārstēšanas kursa apmaksai tika savākta pērn, pateicoties tādiem atsaucīgajiem cilvēkiem kā jūs, jo ārstēšana ir bijusi ļoti dārga. Viens kurss maksā aptuveni 6000 eiro.

Bet tas vēl nav viss. Ir nepieciešami papildu rehabilitācijas kursi, kuri ir izrādījušies efektīvi. Un tie ir vajadzīgi divas reizes gadā vēl divus gadus. Lai to visu īstenotu, ir nepieciešami 24 000 eiro. Nākamā hospitalizācija ir ieplānota oktobrī, un mēs esam spiesti lūgt Jūsu palīdzību!

Mīļie lasītāji! Mēs esam spējuši palīdzēt slimajai meitenītei pirms gada, tātad mēs varam to izdarīt arī vēlreiz. Tas ir jādara nekavējoties, neatliekot uz rītdienu, jo rīt var būt par vēlu.

Šī bērna dzīvība ir mūsu rokās. Mēs lūdzam Jūs pievērst uzmanību šim gadījumam!

Jūs varat palīdzēt meitenītei iziet ārstēšanās kursu, zvanot pa ziedojumu tālruņiem: 90006881 (maksa par zvanu – 1.42 EUR) un 90006771 (maksa par zvanu – 7.11 EUR).

Jūs varat palīdzēt Aleksandrai uzvarēt smago slimību, ziedojot arī citu summu uz kādu no zemāk norādītajiem kontiem, maksājuma informācijā ierakstot “Fonds: Aleksandra Labuņko”.

Rekvizīti:
Nosaukums: Biedrība "Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv"
Reg. Nr: 40008173130
Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

 
-SWEDBANK- Swift: HABALV22
LV43HABA0551037990069
-CITADELE- Swift: PARXLV22
LV79PARX0016130480002
blago@varonis.lv

Reklāmraksti