Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bīdāmie vārti īpaši piemēroti privātmājām un industriāliem objektiem

Vārti ir mūsdienīga un droša īpašuma neatņemama sastāvdaļa, kas pilda arī nozīmīgu estētisko funkciju. Tāpēc ir būtiski izvēlēties īpašumam un tā pielietojumam piemērotus vārtus, kas būtu gan funkcionāli, gan iekļautos kopējā arhitektūrā. Šobrīd arvien biežāk gan privātmājām, gan industriāliem objektiem izvēlas tieši bīdāmos teritoriju vārtus, kuriem ir daudz priekšrocību. 

Bīdāmie vārti ir īpaši piemēroti:

 • ja nepieciešams maksimāli izmantot iekšējo un ārējo teritoriju, jo nav nepieciešama vēršanās zona, kurai vienmēr jābūt atbrīvotai;
 • ja iebraucamā zona ir plata, jo bīdāmos vārtus var pielāgot jebkurā platumā, saglabājot vārtu nestspēju un izturību;
 • ja iebraucamā zona ir nelīdzena, jo bīdāmie vārti ir augstāk virs zemes nekā veramie vārti, kuriem var traucēt nelīdzena virsma;
 • ja nevēlas ziemā rūpēties par regulāru sniega tīrīšanu vārtu zonā, jo bīdāmo vārtu darbību sniegs netraucē;
 • ja vēlas aprīkot vārtus ar automātiku, palielinot komfortu un drošību īpašumā.

Bīdāmo vārtu galvenās priekšrocības
Bīdāmie vārti, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un pielāgoti īpašuma specifikai, var sniegt vairākas būtiskas priekšrocības, ko varēs novērtēt ik dienu.

 • Praktiski un uzticami
  Bīdāmie vārti izceļas ar savu praktiskumu un funkcionalitāti, nodrošinot ērtu iebraukšanu un nožogojot izvēlēto teritoriju no nepiederošiem. Šādi vārti pēc savas konstrukcijas ir pamatīgi, tāpēc tie savā kalpošanā būs uzticami patiešām ilgu laiku.
 • Kvalitatīvi un izturīgi
  Bīdāmo vārtu konstrukcija tiek veidota tā, lai spētu izturēt arī mehānisku spiedienu, lielu vēju un citus nelabvēlīgus apstākļus, neļaujot tiem ietekmēt vārtu funkcionalitāti un izskatu. 
 • Dizainu iespējams pielāgot
  Bīdāmo vārtu stabilo un izturīgo konstrukciju iespējams apdarināt ar dažādiem materiāliem, radot tādus vārtus, kādi iederēsies konkrētā īpašuma un apkārtnes arhitektūrā. Vārtus iespējams apdarināt gan ar koku, gan metāla kalumiem, gan citiem materiāliem, kuriem īpašnieks dod priekšroku un ko var atļauties.
 • Var aprīkot ar izvēlēto automātiku
  Bīdāmo vārtu konstrukciju iespējams apvienot ar jebkuru īpašnieka izvēlēto automātiku, iegūstos funkcionālus un gaumīgus automātiskos bīdāmos vārtus. Vārtu automātiku atliek izvēlēties atbilstoši savām vajadzībām, vārtu noslogojumam un īpašuma specifikai. Kā arī būtiski ir tas, ka bīdāmajiem vārtiem nepieciešams iegādāties tikai vienu automātikas mehānismu, nevis divus, kā tas ir veramajiem vārtiem, ja vēlas tos aprīkot ar automātiku. Tas nozīmē arī mazākas izmaksas.

Kur un kā iegādāties bīdāmos vārtus
Vārti ir nopietns un salīdzinoši dārgs pirkums, tāpēc nevajadzētu izmest vējā savu naudu par produktu, kas nepārliecina ar kvalitāti un ilgmūžību. Jāizvēlas uzticams vārtu ražošanas uzņēmums ar pieredzi. “Ripo-Baltic” Latvijā ir viens no nedaudzajiem šādiem uzņēmumiem, kam vārtu ražošanā un uzstādīšanā savu klientu īpašumos ir jau vairāku gadu desmitu pieredze.

“Ripo-Baltic” vārti tiek izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes materiāliem un aprīkoti ar uzticamu automātiku, kas tiek pasūtīta no vadošajiem ražotājiem Vācijā un Itālijā. Katrs klients saņem nedalītu uzmanību, uzņēmuma speciālisti palīdz piemeklēt labākos risinājumus katram objektam, vajadzības gadījumā tiek veikta mērīšana un pēc tam arī vārtu uzstādīšana. 

Apskatīt un arī pasūtīt “Ripo-Baltic” vārtus un citus produktus varat uzņēmuma mājaslapā ripo-baltic.com, kur pieejama arī saziņa tiešsaistē ar konsultantu, kurš atbildēs uz visiem jautājumiem.

Reklāmraksti