Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dažas idejas, kā jautri un aktīvi pavadīt brīvdienas

Kāds ir jūsu iecienītākais brīvdienu pavadīšanas veids? Mājās, zem segas, pie televizora, ar labu grāmatu? Jā, tas ir ērti un patīkami. Bet brīvdienām būs pavisam cita pievienotā vērtība, ja iziesiet no mājas, izvēloties kādu aizraujošu un aktīvu nodarbi, kas ļaus ne tikai izklaidēties, bet arī izkustēties. Tā kā daudziem darba dienas paiet pie rakstāmgalda vai datora, tad brīvdienas ir īstais laiks, kad būt aktīviem.

Dāvanu serviss “Lieliska Dāvana” iesaka dažas idejas aktīvām nodarbēm, ko varat izbaudīt arī šajā aukstajā un tumšajā gadalaikā. 

Slidotavas apmeklējums
Lai gan ne visi ir sajūsmā par ziemīgajiem apstākļiem, kas beidzot ir iestājušies, bet ir skaidrs, ka mainīt tos nevaram. Varam tikai tos izbaudīt. Izmantojiet brīvdienas, lai dotos uz kādu no tuvumā esošajām slidotavām. Varbūt pat jums ir iespēja slidotavu izveidot pašiem, lai tuvējo māju iedzīvotaji to varētu izmantot aktīvai atpūtai. Slidošana ir aktivitāte, kas neprasa pārāk daudz aprīkojuma. Vajadzīgs tikai silts, brīvs apģērbs un slidas. Ja dodaties uz publisko slidotavu, tad tur slidas varēs par nelielu samaksu iznomāt. Slidošana ir universāla nodarbe. Tā var kļūt par randiņa sastāvdaļu, var būt izklaide ģimenei ar bērniem vai arī jautra aktivitāte draugiem.

“Jump Space” batuti — jautri un aktīvi
Ja gribat aktivitātes telpās, tad lielisks variants būs “Jump Space” batuti. Tas ir pirmais iekštelpu batutu parks Latvijā. Batuti nav tikai bērnu izklaide. Arī pieaugušajiem tas ļaus izbaudīt to brīvību un prieku, ko sniedz lēkāšana un ļaušanās trikiem, ko var veikt ne tikai batutu zonā, bet arī triku veikšanai paredzētā platformā. Varēsiet arī izmēģināt bumbu baseinu un alpīnisma sienu. Tas nozīmē, ka būs aktivitātes ilgākam laikam un katra gaumei. “Jump Space” batuti piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem, tāpēc tā arī būs lieliska brīvdienu izklaide visai ģimenei. “Jump Space” batuti ir lieliska iespēja lēkāšanas prieku izbaudīt ne tikai vasarā, kad batutu var uzstādīt mājas pagalmā. “Jump Space” batuti ir pieejami visos gadalaikos.

Izbrauciens ar sniega moci
Tie, kuriem patīk adrenalīns un ātrums, var brīvdienās izmēģināt braucienu ar sniega moci. Kamēr vēl ir bagātīga sniega sega un šādiem braucieniem ideāli piemēroti laika apstākļi. Labāk iztrakoties ar sniega moci, nevis būt pārgalvīgam uz koplietošanas ceļiem ar automašīnu. Tiem, kuri alkst pēc asām izjūtām, šī būs ļoti laba brīvdienu aktivitāte. Būsiet kustībā, svaigā gaisā, gūsiet pozitīvas emocija un jaunu pieredzi. Lai dotos šādā piedzīvojumā, nav obligāti jābūt profesionālam sniega moča vadītājam, jo izklaides vietās, kur tiek piedāvāts šāds pakalpojums, darbojas kvalificēti instruktori, kuri nodrošina vajadzīgo instruktāžu un pieskata klientus.

Ūdens atrakciju apmeklējums
Dabiski, ka ziemā meklējam siltumu. Bet to var atrast ne tikai zem segas. Varat brīvdienu pavadīt ūdens atrakciju parkā, kur gaisa temperatūra būs krietni virs divdesmit grādiem, ūdens silts un patīkams, dažādas atrakciju un relaksēšanās iespējas. Būs jautri gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tā būs brīvdiena, kas ļaus atgriezties vasaras un atvaļinājuma sajūtās, kad gozējāties pludmalē. Ūdens atrakciju piedāvājums Latvijā kļūst arvien plašāks: Jūrmalā, Siguldā, Ventspilī, Rīgā. Bet var arī izmēģināt Lietuvas un Igaunijas ūdens atrakciju parku piedāvājumu, ja vēlaties garākas brīvdienas. Tie ir diezgan pieprasīti galamērķi nelielām ģimenes, pāru vai draugu brīvdienām. 

Ziemas pārgājiens pa dabas takām
Lai nav tā, ka piedāvātas tikai izklaides, kur ir jārēķinās ar izmaksām, tad lai iet ideja, kas tiešām neprasīs lielus finansiālos ieguldījumus. Brīvdienās dotieties kārtīgā ziemas pārgājienā. Latvija ir dabas taku zeme. Skaistas un labiekārtotas pastaigu vietas varat atrast katrā novadā. 

Daba ziemā ir pavisam savādāka — skaista un maģiska. Paņemiet līdzi fotoaparātu, siltu tēju un labu kompāniju. Galvenais, lai ir ērts un laika apstākļiem piemērots apģērbs. Viena no vietām, ko ir vērts apmeklēt arī ziemā — Cecīļu dabas taka Ieriķos. Tā ziemas brīvdienu vakaros tiek izgaismota. Var atpūsties pie pasaku namiņa, kur izbaudīt siltu meža zemeņu tēju. Vakaros tā jums būs kā klusuma un gaismas pastaiga, bet brīvdienu rītos tiek organizēti kopīgi pārgājieni gida pavadībā: ar zupas vārīšanu un baudīšanu, sarunām un dabas izbaudīšanu kopā ar citiem entuziastiem. 

Reklāmraksti