Dīvāns kā jauns ar virsmatraci no Erti.lv

Labi pazīstama situācija visiem ir viesu izguldīšana mājokļa dīvānā. Gadās, ka arī mājiniekiem noder papildus guļamā platība uz dīvāna, kas ikdienā kalpo sēdēšanai, nevis gulēšanai. Gulēt uz šāda izvelkamā dīvāna nav īpaši ērti - vietas, kur satiekas dīvāna daļas, ir neērtas, ir grūti iekārtoties. Vēl kāds labs risinājums reizēm, kad jāizgulda ciemiņi, ir grīdas platības izmantošana, taču te noteikti nepieciešams kāds mīkstāks materiāls starp gulētāju un grīdu. Abās šajās situācijas risinājums ir viens - virsmatracis. Virsmatracis kalpo gan kā papildus ērtība, novietots uz gultas vai dīvāna, gan arī kā gultas aizstājējs uz grīdas.

Kur pirkt virsmatraci? Erti.lv piedāvā lielisku virsmatraču klāstu (https://www.erti.lv/matraci/) visām gaumēm un budžetiem. Virsmatrači ir pieejami ar dažādiem pildījumiem un funkcijām, atliek vien izvēlēties to, kurš atbilst vēlmēm. Virsmatrači pieejami ar kokosriekstu šķiedras pildījumu, OrthoFoam putām, MemoryFoam putām, perforēto lateksu vai putu poliuretānu. Visi virsmatraču pildījumi ir ražoti no dabiskām izejvielām, tie ir piemēroti alerģiskiem cilvēkiem, jo ir hipoalerģiski, tie neuzsūc mitrumu un smakas, kā arī nodrošina lielisku balstu mugurkaula un kakla skriemeļiem. Virsmatrači ir pieejami visos tirgus standarta gultu izmēros, taču Erti.lv piedāvā iespēju arī izgatavot virsmatračus pēc unikāliem mērījumiem, ja tas ir nepieciešams. Visi Erti.lv virsmatrači ir ražoti Latvijā, tiem ir garantēta lieliska kvalitāte un ergonomisks dizains. Izvēloties virsmatraci no Erti.lv, izdosies atsvaidzināt jau esošu guļamvietu, kā arī ierīkot guļamvietu uz grīdas.

Visi virsmatrači ir ērti aplūkojami interneta veikala katalogā, kā arī veikalā Maskavas ielā 180. Mājaslapā pieejama informācija un specifikācija par katru produktu un tā izejvielām - Erti.lv interneta katalogs ir viegli pārskatāms. Ja vēlaties, Erti.lv konsultanti bez maksas piedāvā konsultācijas un palīdzību pareizā produkta izvēlē. Erti.lv produkcija ir lielisks līdzsvars starp lielisku kvalitāti un samērīgām cenām. Īpaši izceļams fakts, ka veikalā ir ievērojamas atlaides, tādēļ iespējams iegādāties augstas kvalitātes virsmatračus par īpaši zemām cenām. Ja vēlaties sazināties ar Erti.lv, esat laipni aicināti aizpildīt kontaktformu mājaslapā!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti