Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Drošs un vēl drošāks

Drošības sajūta ir viena no galvenajām pamatprasībām cilvēka ikdienā, lai nodrošinātu sev komfortablu un pilnvērtīgu dzīves veidu. Drošību un kārtību valstī regulē likuma normas, un par to ievērošanu rūpējās daudzas instances, tostarp arī policija. Tomēr bieži vien galvenos priekšnosacījumus savai drošībai varam nodrošināt tikai mēs paši, savlaicīgi parūpējoties un ievērojot noteiktus ikdienas drošības pasākumus savā dzīvē.

Diemžēl mūsdienās ir pamatots iemesls pastiprināti domāt par savu drošību, un jāsāk ir ar sevi. KOBLENZ DROŠĪBA pagājušā gada nogalē uzsāka drošības semināru sēriju Jelgavas skolās. Semināru laikā skolēni tika iepazīstināti ar drošības pamatprincipiem gan mājās, gan uz ielas. Mēs arī uzklausījām skolēnu novērojumus par drošību Jelgavā, un jāsecina, kaut arī pilsēta attīstās ļoti strauji, diemžēl nedrošu vietu un situāciju pilsētā nebūt nav maz. Tādēļ mūsu izglītojošie semināri turpināsies arī šogad, jo arī skolas ir ieinteresētas turpināt šāda veida apmācības.

Runājot tieši par mājokļu drošību, mūsu pieredzes rāda, ka nevajag pārāk zemu novērtēt vecos labos padomus par vienmēr aizslēgtām ārdurvīm, drošu atslēgas glabāšanas vietu (ne jau zem kājslauķa), pārbaudītām logu un durvju slēdzenēm, neturēt no ārpuses redzamās vietās vērtīgus priekšmetus un neziņot sociālajos tīklos par saviem ceļojumu plāniem un prombūtni no mājām. Tie ir pamatnosacījumi, ko ikdienā jāievēro un jāatceras. Tomēr lielākā daļa cilvēku pret to izturas diezgan pavirši, tāpat kā paļaujas uz sabiedrībā eksistējošiem mītiem par drošību. Piemēram, par to, ka, dzīvojot augšējos stāvos, esi vienmēr drošībā. Tomēr nav nepieciešams alpīnista ekipējums, lai pa daudzstāvu dzīvojamās ēkas balkoniem pārvietotos no stāva uz stāvu. Visaugstākajā riska zonā ir tiešiaugšējie stāvi, ir bijuši pat gadījumi, kad no bēniņiem izzāģē griestos caurumu un iekļūst dzīvoklī. Tāpat arī nikns suns jūsu mājoklī nav šķērslis ļaundariem, jo lielākā daļa ielaušanos tiek plānotas iepriekš un suni var apmānīt ar kādu našķi un viegli iemidzināt.

Pilnīgu drošību un mieru jūsu mājās var garantēt apsardzes signalizācija, kas rūpēsies par jūsu drošību arī tad, ja paši būsiet mājās. Diezgan bieži ir novēroti gadījumi, kad zaglis uzdarbojas naktī, kamēr mājinieki guļ. Jo īpaši aktuāli tas ir vasarā, kad mēdzam gulēt pie atvērtiem logiem. Apsardzes signalizācijai var izvēlēties režīmu “mājās”, kas ļauj aktivizēt signalizāciju cilvēkiem uzturoties savā īpašumā, kad signalizācija strādā tikai uz ieejas durvīm, logiem vai, piemēram, ir aktivizēta pirmajam stāvam.

Signalizācija savā ziņā veic arī preventīvu funkciju, jo mājoklī uzstādīta signalizācija mazina zagļu interesi tur ielauzties. Valsts policijas dati liecina, ka 82% gadījumu tieši mājoklī uzstādīta apsardzes signalizācija traucē izdarīt zādzību īpašumā un 43 % gadījumu tieši mājokļa apsardzes signalizācijas ieslēgšanās izjauc zādzības mēģinājumu.

Tomēr signalizācija un apsardze mājokļiem nav tikai aizsardzība pret zagļiem. Signalizācijas sistēmas ir aprīkotas ar dūmu detektoriem, kas brīdinās mājas iedzīvotājus par piedūmojumu, bet, ja saimnieka nav mājās, tad apsardzes centrālā vadības pults saņems signālu un nekavējoties nosutīs uz mājokli apsardzi, lai noskaidrotu, kas noticis, un nepieciešamības gadījumā sniegtu palīdzību. Pie signalizācija sistēmas iespējams pieslēgt arī mitruma detektorus. Tas noteikti ir aktuāli tiem mājokļiem, kur pastāv draudi pagrabu applūšanai, vai arī mājokļos, kur  negodprātīgi kaimiņi mēdz nopludināt griestus. Tāpat arī apsardzes signalizācijai iespējams pievienot gāzes noplūdes detektorus u.c. iekārtas.

Signalizācijas sistēmas sniedz arī papildu kontroli - piemēram, iespēju saņemt īsziņu uz mobilo telefonu par notikumiem mājoklī. Tas ļauj pārliecināties, ka signalizācija ieslēgta vai arī ka bērni atgriezušies no skolas, vai arī saņemt signālu, ja jūsu prombūtnes laikā mājoklim pārtrūkusi elektrības padeve, kā rezultātā tiek pārtraukta apkure, atkūst ledusskapis u.tml. Saņemot šāda veida paziņojumu, jūs varat ātrāk novērst iespējamās neērtības.
 
KOBLENZ DROŠĪBA ir viena no lielākajām un pieredzējušākajām apsardzes kompānijām Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi šai jomā, tādēļ pie mums strādā tikai profesionāli darbinieki, un mēs savā darbā izmantojam modernākās tehnoloģijas, kas palīdz ātri un efektīvi rūpēties par jūsu drošību un vienmēr būt soli priekšā notikumiem. Jau vairāk nekā gadu esam atvēruši filiāli arī Jelgavā, tādā veidā esot tuvāk saviem klientiem. Mūsu filiālē Jelgavas iedzīvotāji var klātienē tikties ar mūsu speciālistiem, lai izvēlētos sev piemērotāko mājokļa drošības aprīkojumu. Jelgavā un tās apkārtnē mūsu apsardzes automašīnas un mobilās grupas ir izvietotas tā, ka līdz jebkuram punktam, kur atrodas mūsu klienti, varam nokļūt visīsākajā laikā. Visa apsardzes ierīču kontrole notiek no centrālās apsardzes pults, un profesionālās tehnoloģijas īsā mirklī nosaka, vai un kurā mājokļa daļā ir iekļuvis ļaundaris, un mobila grupa uzreiz dodas turp, lai aizturētu likuma pārkāpēju.

Tieši šobrīd Jelgavas iedzīvotājiem piedāvājam pieslēgt apsardzes pakalpojumus par EUR 0,99 mēnesī šajā gadā un no nākamā gada par EUR 9,99 mēnesī. Tiem klientiem, kuriem vēl nav ierīkota signalizācija, mēs piedāvājam šo iekāru nomu, - , tas nozīmē, ka jums nav jāpērk dārgās iekārtas, bet jūs tās nomājat no KOBLENZ DROŠĪBA. Kopā apsardzes pakalpojumu un iekārtu nomas maksa mājoklim nepārsniedz EUR 15 mēnesī. Signalizācijas sistēmas tiek uzstādītas bez maksas. Šādas izmaksas ir līdzvērtīgas ikmēneša kabeļtelevīzijas vai interneta abonementam, un jūs varēsiet justies droši un mierīgi par savas ģimenes un mājokļa drošību.

Zvaniet 8444, lai noskaidrotu vairāk par piemērotāko risinājumu jūsu mājoklim. Ja vēlaties tikties ar mūsu speciālistiem klātienē, mūsu adrese Jelgavā ir Meiju ceļš 6B.

Reklāmraksti