Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Efektīvas sildlampas brīvdabas pasākumam - Akurats.lv

Lai brīvdabas pasākums izdotos jebkuros laika apstākļos, labs risinājums ir sildītāji, kas, novietoti teltī vai nojumē, radīs omulīgu gaisotni pat vēsā laikā.

Pasākumu aprīkojuma serviss Akurāts nodrošina gāzes sildītāju nomu, kā arī to piegādi uz pasākuma norises vietu. Jāpiemin, ka Akurāts savus pakalpojumus piedāvā ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā.

Akurāts piedāvātās sildlampas ir 2,3 metrus augstas un 13 kilogramus smagas. Tajās tiek ievietoti propāna gāzes baloni, kas, darbojoties maksimālā režīmā, nodrošinās siltumu desmit stundu garumā. Lai izvēlētos nepieciešamo sildītāju skaitu, jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa spēj apsildīt 20 kvadrātmetru lielu platību.

Kā jau minēts, Akurats.lv darbinieki veic sildītāju transportēšanu, kā arī to uzstādīšanu. Jāņem vērā, ka pirmā gāzes balona pieslēgšana tiks veikta pie sildlampas uzstādīšanas. Ja pasākums tiek plānots vairāk kā 10 stundas, nākamo balonu nomaiņa jāveic klientam pašam.

Ņemot vērā, ka siltums tiek nodrošināts ar gāzes palīdzību, gan pasākuma laikā, gan pirms un pēc tam nepieciešams ievērot visus drošības noteikumus- sildītāji novietojami tikai uz līdzenas virsmas un tos nedrīkst izjaukt. Tāpat tos nedrīkst novietot tiešos saules staros vai viegli uzliesmojošu materiālu tuvumā. Būtiski arī, ka Akurāts piedāvātās sildlampas izmantojamas tikai ārpus telpām.

Piesakies sev nepieciešamo sildītāju nomai savlaicīgi- sazinies ar Akurāts darbiniekiem, kas sniegs visas nepieciešamās konsultācijas, kā arī veiks aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu.

Pasākumu aprīkojuma nomas serviss Akurāts ir ne tikai Latvijā, bet arī citās Baltijas valstīs iecienīts nomas pakalpojumu piedāvātājs, kas specializējas ne tikai sildītāju, bet arī cita inventāra iznomāšanā. Piedāvājumu klāstā dažādu izmēru teltis un nojumes, skatuves, galdi un soli, banketu un bāra krēsli, kā arī daudz citu lietu tavam pasākumam.

Pateicoties lielajai pieredzei gan mazos, gan arī vērienīgos pasākumos, piemēram, gadatirgos un festivālos, Akurāts darbinieki sniegs kvalitatīvas konsultācijas, iesakot labākos un efektīvākos risinājumus jebkuram pasākumam- vai tā būtu privāta ballīte vai pilsētas svētki.

Viss nepieciešamais aprīkojums tieši tavam pasākumam- ieskaties Akurats.lv.

Reklāmraksti