Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Elektroenerģijas piegādes uzņēmums AS “Sadales tīkls” informē

Jelgavā notiks elektrotīklā uzstādīto iekārtu pārbaudes, iespējami īslaicīgi elektroenerģijas piegādes pārtraukumi.

Sestdien, 14.jūlijā, no plkst. 5.00 – 7.00 vairākas reizes īslaicīgi tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde uzņēmuma klientiem Jelgavā un Jelgavas novadā. Īslaicīgi pārtraukumi (līdz 5 minūtēm) būs saistīti ar apakšstacijā Viskaļi uzstādīto 110kV (kilovoltu) elektrolīniju un transformatoru automātiskās rezerves ieslēgšanās iekārtu profilaktisko pārbaudi.

Elektroapgādes pārtraukumi iespējami šādās ielās:
Elejas, Gatves, Lietuvas šosejā, Romas, Ruļļu, Rūpniecības, Smiltnieku, Spāru, Straumes, Tērvetes, Viskaļu ielā un Jelgavas novada Platones pagasta īpašumos “Dimzas”, “Pārslas”, “Apšenieki”, “Dārziņi”, “Janas”, “Kalnieši”, “Propāni”.

Iekārtu profilaktiskā pārbaude nepieciešama, lai apakšstacijā efektīvāk varētu nodrošināt automātiskās rezerves darbību pēkšņu un neparedzamu tehnoloģisko traucējumu gadījumā, kad elektroapgāde tiek automātiski pārslēgta un nodrošināta no cita darba kārtībā esoša 110kV transformatora. 

Lai maksimāli samazinātu elektrotīklā uzstādīto iekārtu profilaktiskās pārbaudes ietekmi uz juridisko klientu plānotajiem ražošanas procesiem, kā arī mazinātu neērtības klientiem ikvienā mājsaimniecībā, pārbaudi uzņēmums veiks sestdienas rītā.

AS „Sadales tīkls” brīdina - elektroenerģijas piegādes pārtraukums var izraisīt īslaicīgu elektroierīču atslēgšanos (sadzīves tehnika, datori), taču elektroierīču bojājumi šādu pārbaužu rezultātā parasti netiek novēroti. 

Preventīvi veikta elektrotīklā uzstādīto iekārtu pārbaude ir ļoti svarīga un nepieciešama elektroapgādes drošuma nodrošināšanai! AS “Sadales tīkls” atvainojas par sagādātajām neērtībām un cer uz izprotošu attieksmi elektroapgādes traucējumu gadījumā!

Reklāmraksti