Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gjensidige Baltic turpina strādāt ar vienu mērķi – kļūt par vadošo apdrošinātāju reģionā

Cik ilgi AAS „Gjensidige Baltic” piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus Jelgavā?

Jelgavā AAS „Gjensidige Baltic” ir apdrošināšanas kompānija jau ar vēsturi, jo savu darbību ir uzsākusi 2004. gadā. Varam būt lepni, ka Latvijā esam ierindojušies lielāko apdrošināšanas TOP3. Mēs esam liela un stabila kompānija, kura šobrīd investē lielus līdzekļus IT sistēmās un Baltijā realizē mātes kompānijas plānus. Mūsu mātes kompānijai Gjensidige Forsikring Norvēģijā ir 25% liela tirgus daļa. Tā ir kompānija ar nopietnu kapitālu, kas vēlas, lai arī Baltijā mēs kļūtu par vadošo apdrošinātāju. Arī Jelgavas reģionā strādājam tieši ar tādu pat vīziju.

Kādus pakalpojumus piedāvā AAS „Gjensidige Baltic”?

Mūsu apdrošināšanas sabiedrība veic nekustamā īpašuma un mantas apdrošināšanu, kā arī KASKO, OCTAS apdrošināšanu transportlīdzekļiem, nodrošinām nelaimes gadījumu, veselības, ceļojumu apdrošināšanu, kā arī celtniecības risku, vispārējās civiltiesiskās atbildības un dažādu veidu galvojumu apdrošināšanu.

Kā notiek to klientu apkalpošana, kas atrodas kaimiņu pilsētās un pagastos?

Kompānija šobrīd attīsta interneta un telefona pārdošanu, klientu ērtībām tiek izveidotas polises, kas vairs nebūs obligāti jāparaksta, līdz ar to klients polises spēkā esamību apliecinās brīdī, kad tiks veikts maksājumu. Polisi mēs varēsim nosūtīt pa e-pastu vai pastu, turklāt klients pats varēs izvēlēties ērtāko polises saņemšanas veidu un laiku. Šobrīd esam izveidojuši iespēju klientiem reģistrēt visa veida atlīdzības mūsu lapā www.labapolise.lv. Klientam tas ir ļoti ērti, jo nav jāuztraucas par to, vai uz filiāli paspēs darba laikā. Šajā gadījumā atlīdzību var piereģistrēt jebkurā diennakts laikā. Pēc tam, kad tiks saņemts pieteikums, mūsu speciālisti sazināsies ar klientu un informēs par tālāko atlīdzības saņemšanas gaitu. Tāpat arī mūsu mājas lapā ir pieejama visa aktuālā informācija par produktiem un citiem jaunumiem. Ja ir jautājumi, uz kuriem vēlas saņemt atbildi, klienti ir aicināti zvanīt uz mūsu diennakts informatīvo tālruni 67112222. Līdz ar to klientam esam pieejami jebkurā viņam ērtā laikā.

Vai nepieciešamības gadījumā Gjensidige apdrošināšanas speciālisti brauc pie saviem klientiem visā reģionā?

Protams, ka mēs pie saviem klientam esam braukuši un turpināsim to darīt! Mums lielu darbu veic arī apdrošināšanas aģenti, kuri turpinās klientus apmeklēt viņu dzīvesvietās. Mēs esam kompānija, kas ar katru gadu palielina savus pārdošanas apjomus un ieņem vienu no līderpozīcijām starp visām apdrošināšanas kompānijām.

Vai apdrošināšanas polises var iegādāties arī internetā?

Šobrīd internetā, mūsu pārdošanas lapā www.labapolise.lv, klienti var iegādāties OCTA polisi. Runājot par pārējiem apdrošināšanas veidiem, ja klients vēlas saņemt piedāvājumu kādā no citiem apdrošināšanas veidiem, klientiem tikai jāuzraksta mums pieprasījums uz e-pastu jelgava@gjensidige.lv vai info@gjensidige.lv, ko apstrādās mūsu speciālisti, tādā veidā darījumu nodrošinot ar e-pasta starpniecību. KASKO pieprasījumu piedāvājumu saņemšanai šobrīd klients var saņemt, aizpildot pieteikumu internetā.

Ņemot vērā, ka iegādāties KASKO, īpašuma, nelaimes gadījumu vai veselības apdrošināšanu pilnībā ar interneta starpniecību nav iespējams, kā tiek risināts šis jautājums?

Kā jau minēju, klienti droši mums var rakstīt pieteikumu e-pastā jelgava@gjensidige.lv vai zvanīt darba laikā par tālruni 63027821, un mūsu speciālisti noteikti palīdzēs nokārtot polisi arī attālinātā veidā.

Kā klienti var sazināties ar savu apdrošinātāju, ja jāpiesaka atlīdzība par negadījumu vai arī ir nepieciešamība iegādāties apdrošināšanas polisi?

Darba dienās no 8:30 līdz plkst.17:30, piektdienās līdz plkst.16:15 pieteikt atlīdzības aicinām Jelgavas reģionālajā filiālē, Lielā ielā 18. Šobrīd esam izveidojuši iespēju klientiem reģistrēt visa veida atlīdzības mūsu lapā www.labapolise.lv. Ja ir jautājumi, uz kuriem vēlas saņemt atbildi, klienti ir aicināti zvanīt uz mūsu diennakts informatīvo tālruni 67112222. Līdz ar to klientam esam pieejami jebkurā viņam ērtā laikā.

Kas kompānijā šobrīd ir aktuāls, par ko noteikti vajadzētu zināt klientiem?

Šobrīd mums ir lielisks produkts īpašuma apdrošināšanā tieši privātpersonām – MAXI polise, ar ļoti plašu segumu, kas bez papildu maksas ietver MAXI meistara palīdzību, ja mājoklī noticis neparedzēts gadījums – salūzusi slēdzene, izsists logu stils, plīsusi kanalizācijas vai apkures sistēma. Līdz pat 31.maijam ikviens, kurš iegādāsies MAXI polisi, MAXI meistara palīdzību saņems dāvanā un turklāt vēl piedalīsies izlozē ar iespēju iegūt lieliskas balvas, arī kādu no pieciem Just5 Spacer viedtālruņiem. Vairāk par šo iespēju var uzzināt mūsu mājas lapā www.gjensidige.lv.

Gjensidige ļoti aktīvi piedalās dažādos sabiedriskos pasākumos. Kādi tie ir bijuši līdz šim un vai arī šogad kompānija turpinās atbalstīt pasākumus reģionā?

Esam ļoti gandarīti, ka varam atbalstīt dažādus pasākumus reģionā, kuros paši arī aktīvi piedalāmies. Nupat aktīvi pārstāvējām mūsu kompāniju Zemgales uzņēmēju dienās un no Jelgavas domes puses tikām godināti kā Ekstravagantākais dalībnieks. Pagājušajā gadā koši un ar prieku piedalījāmies Jelgavas pilsētas svētku gājienā, atbalstījām Smilšu skulptūru festivālu, kurā pasniedzām Gjensidige simpātijas balvu. Atbalstījām Starptautisko invalīdu dienai veltīto pasākumu "Ar sauli sirdī", pasniedzot īpaši sarūpētas dāvanas Jelgavas  invalīdu klubiem. Ņemot vērā mūsu aktīvo dalību dažāda vieda sportiskos pasākumos, atbalstījām 8. Jelgavas velobraucienu, dāvinot dažādas sportiskas balvas labākajiem braucējiem un aktīvākajām ģimenēm. Sākoties jaunajam mācību gadam un īpaši domājot par bērnu drošību, Aizupes  un Salgales pamatskolas  pirmo klašu skolēniem dāvinājām atstarojošās vestes. Vēl atbalstījām Labdarības akciju "Ar prieku pretim zināšanām", dāvinot bērniem tik ļoti nepieciešamās sporta somas un bumbas. Tāpēc man ir liels prieks, ka mūsu reģionā notiek daudz un dažādi notikumi, kuros varam dot savu artavu. Esmu pārliecināta, ka turpināsim iesākto ar vēl lielāku jaudu!

Reklāmraksti