Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gumijas paklāju noma un serviss - Berendsen (EPS)

Berendsen (EPS) paklāju nomas servisa piedāvājumā gumijas paklāju jeb skreiperu noma un serviss. Gumijas paklāji ir veidoti no aukstumizturīgas nitrilgumijas, kas tos padara jo īpaši izturīgākus pret apavu radītās berzes un temperatūras maiņām jo īpaši ziemas apstākļos. Tos var novietot tieši pie ieejas durvīm telpā pirms maināmā paklāja. Pateicoties materiālā iestrādātajiem protektoriem, apavi tiks efektīvi atbrīvoti no rupjiem gružiem (māla, grants, smilts u.c.) un savākti vannītes tipa paklāja rievās. Jo īpaši svarīgi tas ir ziemas laikā, kad uz paklāja esošais sniegs palēnām kūst un pārvēršas ūdenī. Gumijas paklāja “vannītē” var savākt līdz pat diviem litriem ūdens, tādējādi nodrošinot papildus tīrību maināmiem paklājiem iekštelpās.

Gumijas paklāji pieejami šādos izmēros: 85x140 cm un 115x180 cm. Tos var novietot pie uzņēmumiem, birojiem, tirdzniecības veikaliem, kā arī pie izglītības iestāžu ieejas durvīm u.c.

Gumijas paklājs ar uzņēmuma logo - kreatīvi un uzmanību piesaistoši
Maināmo paklāju serviss Berendsen (EPS) piedāvā pēc pasūtījuma izveidot personalizētu un dizaina gumijas paklāju skreiperu ar zīmola, firmas uzrakstu, vai īpašu “Welcome” uzrakstu, zīmējumu, krāsu pārejas u.c. Tas ne tikai pildīs paklāja funkcijas, bet arī prezentēs konkrēto iestādi un īpaši pievērsīs apmeklētāju uzmanību.

Gumijas paklāju ieguvumi
Izvēloties Berendsen (EPS) paklāju servisu, nodrošināsi telpas grīdu un mīksto grīdas segumu papildus aizsardzību no gružiem un to radītajiem bojājumiem. Turklāt būs nodrošināta papildus tīrība telpās. Izvēloties gumijas paklāju servisu Berendsen, tiks nodrošināta arī to pilnvērtīga un kvalitatīva apkope - netīrie paklāji tiks nomainīti pret tīriem.

Maināmo paklāju servisa pamatā ir darba kvalitāte un pārdomāts serviss, sadarbojoties ar individuālajiem komersantiem, uzņēmumiem un iestādēm. Tīras grīdas ar Berendsen (EPS)!

Reklāmraksti