Individuāli pielāgots atbalsts lauksaimniekiem – Lande.lv

Lauksaimniecībā, gluži tāpat, kā jebkurā citā biznesa sfērā, attīstībai ir nepieciešams kapitāls. Reizēm vajadzīgo finanšu iegūšanu var nokārtot pašu spēkiem, bet dažkārt vajadzīga palīdzība no malas. Atbalsts lauksaimniekiem tagad pieejams arī pie finanšu partnera Lande.lv, kas piedāvā individuāli pielāgotus risinājumus katra klienta vajadzībām. Par tiem vairāk lasiet turpinājumā.

Vajadzību netrūkst gan jauniem, gan pieredzējušiem lauksaimniekiem
Neatkarīgi, vai ar lauksaimniecību tikai plānojat nodarboties, esat šajā nozarē sākuši attīstīties nesen, vai arī uzskatāt sevi par pieredzes bagātu lauksaimnieku, jebkurā no šiem gadījumiem var rasties dažādas plānotas un neplānotas vajadzības. Un to risināšanai visbiežāk vajadzīgi finanšu līdzekļi.

Lande.lv saprot to, ka atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem ir tikpat nozīmīgs, cik pieredzējušajiem, tādēļ piedāvā daudzpusīgas kreditēšanas iespējas, pielāgojoties katra klienta darba specifikai. Lande.lv komandā strādā zinoši speciālisti, kuriem nebūs grūtību iedziļināties un izprast jebkuru lauksaimniecības virzienu.

Aizdevums lauksaimniekiem ar Jums ērtāko nodrošinājumu
Pirms piesakāties atbalstam lauksaimniekiem, izvērtējiet, kurš no nodrošinājuma veidiem Jums būs piemērotākais:

  • Zemes ķīla;
  • Meža ķīla;
  • Aizdevums pret ražu – mūsdienīgs risinājums graudkopjiem un citu kultūraugu audzētājiem. Ar šāda nodrošinājuma palīdzību klients sezonas sākumā jau var saņemt nepieciešamo summu, lai iegādātos izejmateriālus, tehniku vai izlietotu to citām vajadzībām, bet sezonas beigās no ražas ienākumiem aizdevums lauksaimniekiem tiktu ērti atmaksāts.

Kādiem mērķiem visbiežāk tiek izmantots kredīts lauksaimniekiem?
Vajadzību šajā nozarē netrūkst, un katra virziena specifikā tās ir atšķirīgas, taču visbiežāk kredīts lauksaimniekiem tiek izmantots:

  • Tehnikas un aprīkojuma iegādei un remontam;
  • Izejmateriālu un mēslojuma iegādei;
  • Ēku celtniecībai un remontam;
  • Ganāmpulka paplašināšanai;
  • Nomas un citu pakalpojumu rēķinu segšanai;
  • Degvielas iegādei;
  • Tūrisma attīstības veicināšanai laukos un daudzām citām vajadzībām.

Kādēļ vērts izvēlēties sadarbību ar Lande.lv?
Finanšu partneris Lande.lv specializējas tieši lauksaimnieku vajadzībās, tādēļ sadarbība būs vienkāršāka un produktīvāka, jo tiks labāk izprastas Jūsu vēlmes un nepieciešamā atbalsta apjoms, kā arī atmaksas iespējas. Katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja un veidots pielāgots atmaksas grafiks. Līgumu iespējams parakstīt attālināti, saņemot nepieciešamo atbalstu tiešsaistē. 

Ienāciet Lande.lv, lai uzzinātu vairāk par to, kā saņemt atbalstu lauksaimniekiem!

Reklāmraksti