Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā darbu sācis elektrovairumtirdzniecības uzņēmums “Baltik Elektro”

Jelgavā, atverot savu piekto filiāli Latvijā, jūlijā darbu sācis “Baltik Elektro” – viens no vadošajiem uzņēmumiem elektro-vairumtirdzniecības jomā. 

“Baltik Elektro” jau 25 gadus darbojas šajā nozarē un kopš 1999. gada ir “Würth group” sastavā. 

“Würth” gupai ir divi lieli darbības virzieni. Pirmais un galvenais – ar kuru uzņēmuma dibinātājs Ādolfs Würth uzsāka uzņēmējdarbību – ir instrumentu, stiprinājumu materiālu, auto un celtniecības ķīmijas tirdzniecība. Otrs – elektroiekārtu vairumtirdzniecība. 2017. gadā “Würth grupas” kopējais apgrozījums bija 12,7 miljardi eiro ar peļņu 770 miljoni eiro.

“Baltik Elektro” noliktavas sortimentā ir gan ikdienas darbos nepieciešamās preces un instrumenti, kuri paredzēti elektriķiem, montāžniekiem, gala lietotājiem un citu nozaru speciālistiem, kā arī specifiskas un ekskluzīvas preces, par kurām konsultācijas sniegs īstena profesionāļu komanda. 

Uzņēmums šo gadu laikā pamazām, taču mērķtiecīgi ieguvis klientu un sadarbības partneru cieņu un uzticēšanos ar profesionālismu, precizitāti un spēju atrisināt teju jebkuru klienta problēmu. “Baltik Elektro” Latvijā darbojas struktūrvienības Rīgā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Liepājā un tagad arī šeit – Jelgavā! 

“Baltik Elektro” tirgū no citiem uzņēmumiem atšķiras ar piedāvāto izstrādājumu kvalitāti, kas tiek piegādāti no labākajiem šīs sfēras ražotājiem. 

Uzņēmums rīko dažādus izglītojošus un informatīvus seminārus klientiem, tādā veidā nodrošinot klientu informētību par aktualitātēm tirgū un jaunumiem no piegādātājiem.

Arī darbinieki pastāvīgi tiek apmācīti un tiek pilnveidotas viņu zināšanas, lai klientiem spētu nodrošināt augstākas kvalitātes atbildes uz jautājumiem un rast labākos risinājumus. 

Jelgavas filiāles adrese: Ganību iela 77, Jelgava
www.baltikelektro.lv 

Reklāmraksti