Kā ietaupīt 2021. gadā?

Par laimi, visi ierobežojumi lēnām pazūd un lēnām atgriežamies ierastajā dzīves ritmā, tā kā bija iepriekš, pirms pandēmijas. 

Bet vēljoprojām lielākais jautājums ir, kā ietaupīt šajā laikā, kad darbs ir bijis mazāk līdz ar to ienākumi mazāki, bet rēķini paliek tie paši?

Izvirzi mērķi
Ietaupīt vieglāk ir vienmēr tad, ja tev ir mērķis tam, ka vēlies kaut ko iekrāt. Kaut arī beigās tu iekrāto naudu neizmantos savam mērķim, bet šāda veida domāšana palīdzēs tev vairāk koncentrēties uz to lai šī nauda patiešām tiek iekrāta. 

Nepērc dārgāko
Vecais labais teiciens, dārgākais ne vienmēr nozīmē labākais. Tas attiecas uz pilnīgi visu uz ceļojumiem, avio biļetēm, drēbēm, apaviem, ēdienu, jebko. 

Kas tad tomēr ir svarīgi, brenda uzraksts, jeb tomēr kā tu jūties ērti? Tas pats arī ceļojumu iegādei vai kaut kādai līdzīgai atpūtai. 

Nepērc  uzreiz pirmo ko ieraugi. Salīdzini, apskaties kas iekļauts cenā, varbūt kaut kur ir piedāvājums par to pašu cenu, tikai iekļauts daudz kas vairāk. 

Tādas saites kā “GribuAtpusties” noder vienmēr, jo tu vari redzēt dažādus īpašos piedāvājumus uz viesnīcām kā “Wellton Riverside Spa Hotel” un daudz ko citu! 

Plāno savus tēriņus
Plānot vajag ne tikai sīkus izdevumus un ikdienas sadzīviskos izdevumus kā partiku utt, bet gan arī savus rēķinus. 

Telefona rēķinu, kredītu maksājumus (Ja tādi ir), elektrības rēķinus un visu pārējo. Laicīgu rēķinu apmaksa tevi pasargās no soda procentiem un līdz ar to liekiem izdevumiem par kavētu maksājumu. 

Dari pats
Visi zinām, ka lielākoties, dzīvot skaisti nozīmē dzīvot arī dārgi. Bet tas nenozīmē, ka ir jāatsakās no visa skaistā un ierastā tikai tāpēc, ka nepieciešams ietaupīt.  Ja nepietiek naudas lielam remontam, nu piemeram, ja ir apnicis esošais mājas vai dzīvokļa izskats, to visu var viegli aiztāt ar nelielu kosmētisko remontu un dažādām dizaina detaļām, kuras ieviesīs dzīvoklī jaunu dzīvību. 

Daudz un dažādas interesantas idejas par to kā pašam to visu paveikt atradīsi internetā. Atliek tikai ierakstīt Google un informācija būs neierobežotā daudzumā. 

Sadzīves tehnika un elektroierīces
Ļoti daudz cilvēku zaudē naudu uz to, ka met ārā elektroierīces un sadzīves tehiku kura ir bijusi bojāta. 

Un tieši tas ir iemesls lielam naudas zudumam tavā maciņā. Visi zinām cik dārgi maksā jauns ledusskapis, vai jauna veļas mašīna. Nemet ārā, bet pasauc meistaru, iespējams to var salabot un tas izmaksās 10x lētāk, nekā uzreiz iegādāties jaunu. 

Tāpat arī gadījumos, ja tomēr izvēlies iegādāties jaunu. Izvēlies kvalitatīvāko, jā tā iespējams  ka būs dārkāka nekā citas, bet tu vismaz zini, ka tā kalpos daudz ilgāk. 

Reklāmraksti