Kā izvēlēties sev piemērotāko trenažieri?

Šobrīd nav iespējas doties uz sporta zāli, taču cilvēkiem ir vēlme nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un uzlabot savu pašsajūtu, tādēļ ir vērts apsvērt sporta inventāru iegādi un lietošanu mājas apstākļos. Trenažieris ir pēdējā laika aktuālākais pirkums sporta preču kategorijā.

Ja līdz šim neesat patstāvīgi izvēlējies un iegādājies trenažieri, taču vēlaties trenēties mājas apstākļos, saturieties - izvēles variantu ir ļoti daudz! Iegādāties trenažieri nav viegls uzdevums, šī iemesla dēļ esam apkopojuši dažus noderīgus padomus, kā izvēlēties sev piemērotāko trenažieri! 

Vēlamā nodarbe
Lai Jūs spētu izvēlēties sev piemērotāko trenažieri, sākumā nosakiet tā lietošanas mērķi, apdomājot pāris jautājumus:

  • Vai es vēlos celt svarus?
  • Vai patīk skriet vai ātri iet?
  • Vai es vēlos trenēt konkrētu ķermeņa daļu? Kādu?

Kad atbildēsiet uz šiem jautājumiem, varēsiet izveidot sarakstu ar dažādām vēlamajām opcijām. Iegādājieties trenažieri, kas atbilst Jūsu mērķim, pretējā gadījumā jau pēc neilga brīža nespēsiet atrast tam pielietojumu.

Pieejamā platība
Pirms veicat gala izvēli, ir būtiski saprast, kur Jūs uzstādīsiet izvēlēto trenažieri. Svarīgi - vienmēr veiciet mērus! Tikai tad, ja Jums būs konkrēti mēri, varēsiet būt drošs, ka izvēlaties trenažieri, kas iederas Jūsu mājoklī.

Ir daudz trenažieru, kam nepieciešams maz vietas, piemēram, eliptiskie trenažieri, ko piedāvā interneta veikals 220.lv, taču ir arī trenažieri, kam nepieciešams vairāk vietas, piemēram, skrejceliņš. Iegādājieties trenažieri tikai tad, kad esiet nomērījis gan pieejamo platību, gan trenažieri. 

Izmēģinājums
Ja iespējams, mēs iesakām izmēģināt izvēlēto trenažieri. Var gadīties, ka izvēlētais trenažieris liekas perfekts, taču, izmēģinot to, pamanāt kādu problēmu, piemēram, tam ir pārāk maza pretestība, mazs virsmas laukums vai nekvalitatīvas detaļas. Atsevišķas nianses iespējams pamanīt tikai tad, kad trenažieris tiek apskatīts klātienē, tādēļ, iegādājoties trenažieri, dodiet priekšroku veikala apmeklējumam klātienē, ja tas ir iespējams! 

Slodze un vingrinājumu intensitāte
Katrs trenažieris nodrošina konkrētu slodzes pakāpi, tādēļ apdomājiet, vai Jūs sporta pasaulē esat iesācējs vai tomēr pieredzējis sportists. Pārliecinieties, ka vingrinājumi, ko iespējams veikt ar izvēlētā trenažiera palīdzību, ir piemēroti Jūsu fiziskajai sagatavotībai un ķermenim – iespējams, Jums ir kādas veselības problēmas, kas apgrūtina izvēlētā trenažiera lietošanu, un tas pavisam noteikti jāņem vērā. 

Padoms – iegādājieties trenažieri, kas paredzēts gan iesācējiem, gan amatieriem, kas ar laiku sniedz iespēju paaugstināt slodzes pakāpi.

Garantija 
Trenažieri mēdz sastāvēt no daudz un dažādām detaļām, un, tāpat kā viss cits aprīkojums un ierīces, diemžēl tie mēdz plīst. Lai vajadzības gadījumā Jūs būtu nodrošinājies pret pamatīgām galvassāpēm un finansiāliem zaudējumiem, pirms iegādes noteikti pārbaudiet, vai izvēlētajam trenažierim ir garantija. 

Interneta veikals 220.lv ir lieliska opcija, jo piedāvātie trenažieri ir kvalitatīvi, taču ļauj nodrošināties, jo itin visi ir ar garantiju.

Drošība
Iegādājoties trenažieri lietošanai mājas apstākļos, jāapdomā viens būtisks aspekts – drošība. Pirmkārt un galvenokārt, Jums jāpārliecinās, ka Jums ir droša vieta, kur to novietot, lai apkārt nekas netraucētu, otrkārt, ja Jums ir bērni, noteikti jāpārliecinās, ka tas viņus neapdraud. 

Atsevišķiem trenažieriem ir detaļas, kas var pievilināt bērnu, kā rezultātā bērns tiek iespiests vai pat iesprostots trenažiera kustīgajās daļās, radot draudus veselībai. 

Negaidiet īsto mirkli – iegādājieties sev piemērotāko trenažieri jau tūlīt pat, lai iegūtu neaizmirstamu sporta pieredzi, neizejot no mājas. Interneta veikalā 220.lv ir plašs trenažieru piedāvājums, līdz ar to sev piemērotu trenažieri varēs atrast ikviens. Vēlam daudz aktīvu mirkļu un piedzīvojumu!

Reklāmraksti