Kā nopirkt labas inline skrituļslidas?

Atliekot malā dizainu, kas ir īpaši subjektīvs kritērijs, izvēloties skrituļslidas, nākas izvērtēt virkni dažādu citu kritēriju, kurus var analizēt objektīvā veidā, balstoties uz skrituļslidošanas veidu, lietošanas biežumu, prasmju līmeni, kā arī budžetu. Ja arī Jūs plānojat iegādāties skrituļslidas, šis raksts var palīdzēt vienkāršāk atrast tieši to modeli, kas Jums nepieciešams. 

Skrituļslidas parasti ir izgatavotas konkrētam lietošanas mērķim
Pirmkārt, ņemiet vērā, ka nav viegli atrast skrituļslidas, kas perfekti piemērotas vairākām disciplīnām, jo katrai aktivitātei pielāgotās slidas ir atšķirīgas. Tāpēc, pirms izvēlaties īsto skrituļslidu pāri, izlemiet, vai tās būs vajadzīgas brīvā laika izklaidēm, ekstrēmo triku veikšanai, ātrumam, hokejam, ielu skrituļošanai vai citām aktivitātēm.

Ja pērkat internetā, ziniet savu izmēru
Ne katrā pilsētā ir atrodams skrituļslidu veikals, tādēļ pircēji nereti izvēlas iegādāties skrituļslidas bērniem, skrituļslidas vīriešiem vai skrituļslidas sievietēm internetā. Lai arī šī nav neparasta izvēle, pirms veic pirkumu, Jums ir precīzi jāzina nepieciešamais slidu izmērs.

Piemēram, interneta veikalā Hokejapasaule.lv pieaugušo un bērnu skrituļslidas iedalītas pēc vairākiem parametriem –gan to izmēra, gan arī platuma, kas dažādiem modeļiem var atšķirties. Piemēram, EE būs platākās skrituļslidas, savukārt ar D apzīmē šaurākās. Arī izmēri tiek apzīmēti ar dažādiem cipariem, kurus vislabāk būtu pielīdzināt klasiskajiem Eiropas izmēriem, ieskatoties katras slidas izmēru tabulā.

Kāds ir Jūsu budžets?
Pērkot pieaugušo vai bērnu skrituļslidas, nozīme ir arī to cenai. Mūsdienās ražotāji piedāvā skrituļslidas milzīgā cenu amplitūdā, taču beigās Jums ir jāizvēlas, kuru modeli pirkt. Bieži vien tiek pieņemts, ka brīvā laika skrituļslidām var veltīt mazāku summu, savukārt, ja ar slidām plānots veikt trikus vai aktīvi sportot, vērts ieguldīt lielāku summu. Tāpat jārēķinās, ka pasaulē atzītu un uzticamu zīmolu produkti, piemēram, Bauer, CCM vai Rollerblade skrituļslidas var maksāt vairāk, nekā mazāk zināmu uzņēmumu ražotā produkcija. Taču, protams, atzīti zīmoli savas skrituļslidas ražo konkrētā līmenī, kas attiecīgi arī ietekmē to izturību, drošību un lietošanas ilgumu.

Izvēlieties kvalitatīvas skrituļslidas bērniem un pieaugušajiem Hokejapasaule.lv! Ja rodas jautājumi par skrituļslidu vai citu preču izvēli, droši sazinieties ar interneta veikala konsultantiem. 

Reklāmraksti