Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā samaksāt par remontu vannas istabā: jau iepriekš noformēt kredītu vai aizņemties darbu veikšanas laikā?

Cik izmaksās remonts vannas istabā? Laikam, neviens no mājokļa īpašniekiem, kas jau veicis šo pasākumu savās mājās, nav iekļāvies plānotajā summā. Ko darīt, ja remonta gaitā jūsu ietaupījumi ir izsīkuši, bet “nepārtraukta remonta” atmosfērā jums negribas dzīvot, īpaši, ja runa iet par vannas istabu. Šādās situācijās cilvēki, nedomājot, izvēlas ātros vai patēriņa kredītus. Tomēr šos neparedzētos izdevumus varēja ieplānot daudz ātrāk. https://ksplatforma.lv/krediti/kredits-remontam/ 

Kāpēc neizdodas iepriekš paredzēt remonta izmaksas? 
Viss ir vienkārši: vannas istaba no citām telpām atšķiras ar daudz sarežģītāku struktūru, jo tajā ir jābūt ne tikai mēbeļu un sadzīves tehnikas elementiem, bet arī speciāliem starpslāņiem, hidroizolācijai. Pēc remonta jūsu vannas istabai ir jābūt lakoniskai, gaišai, drošai, viegli mazgājamai, funkcionālai, siltai, labi vēdināmai un sausai. To visu jums vienam būs grūti izplānot, tāpēc, lai remontu nenāktos veikt atkārtoti un vēlreiz netērētu naudu materiāliem, iesakām uzreiz vērsties pie speciālistiem pēc palīdzības.

Tieši speciālistu darbs pie vannas istabas remonta ir tas “nezināmais”, kas būs zināms tikai pēc visu pasūtīto darbu izpildes. Un ja šos izdevumus ir samērā grūti aprēķināt, tad daudz vieglāk būs noskaidrot materiālu izmaksas. Jau iepriekš dodieties uz kādu no būvniecības veikaliem vai apmeklējiet būvniecības interneta veikalus. 

Neaizmirstiet par to, ka jebkurā gadījumā jūs sagaida papildus izdevumi un jums jau iepriekš ir jāparedz nauda budžetā dzīvokļa labiekārtošanai. Jo lielāks būs remonts, jo lielāki būs jūsu neplānotie izdevumi. Tāpat neaizmirstiet par to, ka remonta veikšanas gaitā cenas materiāliem var krasi sadārdzināties, tāpēc, ja jums nav iespējams nopirkt visu nepieciešamo uzreiz, ieplānojiet zināmu summu arī šim gadījumam. 

Kā turpināt remontu, ja nepietiek naudas? 
Šīs nenoteiktības dēļ ir grūti aprēķināt, cik daudz naudas jums būs nepieciešams (https://ksplatforma.lv/krediti/paterina-kredits/), lai veiktu remontu vannas istabā. Bet izdevumu plāns ir jāsastāda obligāti, kaut vai aptuveni jāzina visa pasākuma kopējā cena. Atliekot 10-20% no aprēķinātā budžeta neparedzētiem uzdevumiem, tā arī būs aptuvenā remonta cena. 

Ja negribat riskēt un remonta laikā skraidīt pa bankām, meklējot piemērotu kredītu, iesakām jums jau iepriekš parūpēties par finansiālo atbalstu. Šādi jums jau iesākumā būs aptuvena pilna remonta summa, un jūs nepārdzīvosiet par to, ka jums var nepietikt līdzekļu. 

Atmaksāt kredītu varēsiet nesteidzoties, veicot ierastos ikmēneša kredīta maksājumus. 

Pastāv vairāki kredīta veidi remonta veikšanai vannas istabā. Kuru tieši jūs izvēlēsities, būs atkarīgs no plānotā remonta apmēriem, piemēram, jums var būt piemērota: 

 • Kredītlīnija
 • Overdrafts.
 • Kredītlimits ar bankas karti. 
 • Patēriņa kredīts. 
 • Speciāla kredītprogramma dzīvokļa labiekārtošanai. 
 • Kredīts pret mājokļa ķīlu. 

Optimāls veids, kā nodrošināt sevi ar naudu remonta veikšanai, būs mērķa kredīts vannas istabas remontam vai dzīvokļa kopējai labiekārtošanai. Viena no Latvijas vadošajām bankām Swedbank ir padomājusi par saviem klientiem un radījusi programmu, kas speciāli izstrādāta interjera atjaunošanai vai dzīvokļa labiekārtošanai kopumā. 

Kredīta saņemšanas nosacījumi vannas istabas remontam Swedbank: 

 1. Kredīta summa – 300-12000 eiro.
 2. Procentu likme – no 11,9% gadā.
 3. Atmaksas periods – 6-60 mēneši. 
 4. Šobrīd ir spēkā 50% atlaide kredīta noformēšanas komisijas maksai. 
 5. Lai aizpildītu standarta pieteikumu, jums būs nepieciešamas ne vairāk kā 2 minūtes. 

Citi kreditēšanas piedāvājumi vannas istabu remontam 
Ja meklējat tādu kredītu, kas pēc saviem nosacījumiem būtu jums 100% piemērots, var izmantot speciālu servisu, kas pēc viena pieteikuma piemeklēs jums uzreiz vairākus piedāvājumus. Jums atliks tikai izvēlēties vispiemērotāko programmu. Viens no šādiem finanšu servisiem ir Kredītu Salīdzināšanas Platforma. Tās partneru lokā ir vairāk kā 10 pazīstamas kredītkompānijas un bankas Latvijā. Vēršoties pie šī servisa, var cerēt uz šādiem kreditēšanas nosacījumiem:

 1. Kredīta summa – līdz 20 tūkstošiem eiro. 
 2. Naudas atgriešanas periods – līdz 7 gadiem.
 3. Procentu likme – no 8,9% gadā. 
 4. Kredīta noformēšana neprasīs vairāk kā 15 minūtes. 
 5. Bez ķīlas. 
 6. Kredītlīgumu kurjers atgādās jums tieši uz mājām. 

Ekonomējiet ar sapratni 
Neskatoties uz to, ka vannas istabas remonts šīs zonas sarežģītības dēļ var prasīt maksimāli daudz naudas salīdzinājumā ar citām telpām, jūs tomēr varēsiet ieekonomēt. Vannas istabā ir zonas, kam nav nepieciešama īpaša uzmanība, piemēram, griesti. Griestus vannas istabā var plānot minimālisma stilā, tādējādi ieekonomējot uz remonta kopējo cenu. Kāpēc jums nepieciešami izsmalcināti augsto tehnoloģiju griesti vannas istabā? Jebkuras kvalitātes standarta gluda virsma būs ideāls variants.

Ja iespējams ietaupīt uz griestiem, tad uz grīdas cenu mēs neiesakām skopoties, jo šis slānis ir viens no galvenajiem, no kā atkarīga visas zonas drošība. Laba grīdas izolācija vannas istabā – tie ir kā minimums sausi griesti jūsu kaimiņiem, kā arī grīdai šai dzīvokļa zonā ir jābūt siltai, praktiskai, viegli mazgājamai, tā nedrīkst būt slidena. Tāpēc šo darbu mēs varam uzticēt tikai augsti profesionāliem speciālistiem.

Reklāmraksti