Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karogi virs “Baltijas ceļa” ir mastos!

Ozolnieku novadā oktobra vidū tika atklāts Lietuvas investīciju holdinga “Linas Agro Group” meitasuzņēmumu “Linas Agro” un “Dotnuva Baltic” jaunais lauksaimniecības tirdzniecības un pakalpojumu centrs.

Pamati “Linas Agro Group” centra izveidei Ozolnieku novada Cenu pagastā tika likti pērnā gada vēlā rudenī. Modernās tehnoloģijas deva iespēju būvniecību nepārtraukt arī ziemā. Šoruden Lietuvas būvniecības uzņēmuma “Panevëžio statybos trestas” celtnieki pabeidza savus darbus. Un nu jau modernajā tirdzniecības un pakalpojumu centrā pavasarīgi priecīgās noskaņās nosvinēti arī jurģi.

Uz atklāšanas svētkiem sabrauca ļoti kupls viesu pulks – gan lauksaimnieki un sadarbības partneri no visas Latvijas, gan arī zīmolu “Case IH” un “Kverneland” pārstāvji no Zviedrijas, Norvēģijas un Lietuvas.

Galvenais iemesls, kāpēc “Linas Agro” no Jelgavas un “Dotnuva Baltic” galvenā mītne no iepriekšējās dzīvesvietas Piņķos pārcelta zem viena jumta uz Ozolniekiem, ir nepieciešamība strādāt roku rokā un būt tuvāk zemniekiem. 

“Dotnuva Baltic” un “Linas Agro” direktors Rītis Riškus stāsta, ka jaunais centrs “Baltijas ceļš” veidots, domājot par “Linas Agro Group” abu uzņēmumu vēl labāku sadarbību klientu interesēs un tālāku izaugsmi: “Jaunā centra izveidošanā ieguldīti vairāk nekā četri miljoni eiro.  Tagad gan tehnikas pārdevēji un serviss, gan sēklu un pārējo agroproduktu tirdzniecība būs vienuviet. Jā, būsim arī tuvāk zemniekiem. Jaunajā centrā ir radīti visi apstākļi, lai uz vietas pastāvīgi varētu strādāt 40–50 mūsu uzņēmumu darbinieku. Šobrīd skaits vēl nav tik liels, bet mēs augam. Jau centra projektēšanas un būvniecības laikā liela uzmanība tika pievērsta tam, lai arī klienti, kuri būtībā ir mūsu sadarbības partneri, te justos labi un vienmēr gaidīti. Daļa traktortehnikas tagad atradīsies plašajā demonstrāciju zālē zem jumta, tādējādi, lai ar tehniku iepazīstinātu klientus, mums būs piemēroti jebkādi laikapstākļi.

Mums ir arī nopietnas sadarbības ieceres ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Tāpēc ir izveidots plašs mācību centrs, kurā var iebraukt arī traktors. Topošie speciālisti moderno tehniku varēs apgūt, izpētot katru mezglu un mācoties komfortablā vidē.”

Profesionālā komanda lauksaimniecības jautājumos jūs gaida Ozolnieku novada Cenu pagastā – jaunajās mājās “Baltijas ceļš”.Izvēlies uzticamu partneri lauksaimniecības izaugsmei!

244595__5dae9bac10c7d.jpg

Reklāmraksti