Kas ir kokšķiedras vate?

Meklējot ēkas siltināšanas procesam piemērotāko siltumizolācijas materiālu, kā viens no variantiem nereti tiek izsvērts tieši kokšķiedras vate. Kas ir šis materiāls un kādas ir tā priekšrocības? Uzzini šī raksta turpinājumā!

Kas ir kokšķiedras vate?
Kokšķiedras vate tiek izmantota ēku siltināšanas darbiem visa veida ēkās – tās var būt privātmājas, saimniecības ēkas, ražošanas ēkas u.c. 3 būtiski fakti, ko par kokšķiedras vati ir būtiski zināt, ir:

  1. tas ir ekoloģisks siltumizolācijas materiāls. Tas nozīmē, ka izstrādes procesā ir izmantotas dabiskas sastāvdaļas;
  2. šāda vate ir paredzēta spraugu un dažāda veida salaiduma vietu aizpildīšanai, kur citu siltināšanas materiālu ievietošana ir apgrūtināta;
  3. ar vates palīdzību var aizpildīt brīvo vietu starp cietiem siltināšanas materiāliem, kā arī plāksnēm un konstrukciju elementiem, iegūstot vienmērīgu siltumizolācijas kārtu.

Kādas ir kokšķiedras vates priekšrocības?
Šāda veida ekoloģiskā vate sniedz vairākas priekšrocības. Dažas būtiskākās no tām ir:

  • iespēja pilnvērtīgi siltināt ēku. Ņemot vērā, ka ar šādu vati var aizpildīt visas tā sauktās “vājās” vietas, piemēram, plaisas vai salaiduma vietas, iespējams garantēt perfektu ēkas siltumizolācijas procesu;
  • augstvērtīgs izejmateriāls. Viena no galvenajām priekšrocībām ir arī ekoloģiski tīrais un dabai, kā arī pašam cilvēkam draudzīgais materiāls;
  • mājīgas vides radīšana. Siltināšanas materiāls nodrošina augstu mitruma regulēšanu telpās, kas sniedz patīkamu mikroklimatu;
  • augsta siltumizolācija. Vates pozitīvās īpašības ļauj nodrošināt augstu siltumizolāciju telpā, kas, savukārt, samazina izmaksas, kas jāvelta par apkuri. Tas ir ieguvums ilgtermiņā, jo siltumizolācijas materiāls ir ilgmūžīgs.

Kokšķiedras vate pie “Vides tehnika”
“Vides tehnikas” piedāvājumā iespējams izvēlēties gan beramo kokšķiedras vati, gan kokšķiedras vati plāksnēs. Ja neesi pārliecināts par to, kādam materiālam labāk dot priekšroku, vari izmantot iespēju, lai saņemtu konsultāciju no “Vides tehnika” speciālistiem.

Speciālisti palīdzēs izvērtēt situāciju, lai izvēlētos, kurai no alternatīvām dot priekšroku. Videstehnika.lv mājaslapā varēsi gan iepazīties ar materiāliem un to īpašībām, gan veikt pasūtījumu sev vēlamajā apjomā!

Atver Videstehnika.lv mājaslapu, izvēlies un veic iegādi jebkurā dienā un laikā!

Reklāmraksti