Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kas jāzina ikvienam, kurš plāno pieteikties ne-banku kredītam?

Kā jums šķiet, ko būtu būtiski zināt, vēl pirms jūs pieņemat lēmumu par kredītsaistību uzņemšanos, ja jaunākie īstermiņa kredīti un šī ne-banku pakalpojuma sniedzēji ir pieejami tik lielā vairumā? Kas jums personīgi būtu pats svarīgākais kredītdevēja un kredīta veida izvēlē? Neticēsiet, bet patiesībā, atbilde uz jautājumu – kas jāzina ikvienam, kurš plāno pieteikties ne-banku kredītam, ir tikai viena!

Vienīgais efektīvākais veids, kā pārliecināties, ka netiekat apkrāpti un jums tiek piešķirts labākais aizdevuma piedāvājums starp visiem kreditoriem, kas šobrīd pieejams finanšu tirgū, ir izmantojot tiešsaistes rīku aizdevumu salīdzināšanai. Kāpēc tiešsaistes? Tāpēc, ka tas pieejams 24 stundas diennaktī un darbojas bez jebkādām brīvdienām. Tieši tāds ir portāls Kredits247.lv, kas izveidots, lai kalpotu tieši augstākminētajam nolūkam – salīdzināt visus Latvijā pieejamos ne-banku kredītus, kļūstot par pirmo padomdevēju ikvienam potenciālajam kredītņēmējam.

Kredits247.lv  ir vienkāršs portāls un nekavē savu apmeklētāju uzmanību ar lieku informāciju, kas nekalpo mērķim – pareizā lēmuma pieņemšanai. Ar pāris klikšķu palīdzību jūs varēsiet salīdzināt savā starpā visus ātros kredītus, dažādus patēriņa aizdevumus, apjomīgus ilgtermiņa aizdevumus, kā arī auto līzingus. Pie katra no augstākminētajiem aizdevumu piedāvājumiem varēsiet atrast tikai nozīmīgāko un šobrīd aktuālāko informāciju. Kredītu salīdzināšanu ērti veikt pēc kāda vai vairākiem no Kredits247 parametriem:

  • Pēc kredītdevēja un tā mājaslapas darba laika un aizdevuma izsniegšanas darba laika.
  • Pēc laika posma, kurā potenciāli iespējams saņemt izvēlēto kredītu;
  • Pēc kredītdevēja un tā mājaslapas darba laika un aizdevuma izsniegšanas darba laika.
  • Pēc tā, vai pirmais kredīts pie izvēlētā aizdevēja būs pieejams bez maksas, proti, bez procentu maksājumiem uz noteiktu laiku;
  • Pēc tā, cik maksimāli apjomīga varētu būt izvēlētā kredīta summa, ja tai piesakāties pirmo reizi, un cik maksimāli apjomīga, ja tai piesakāties jau atkārtoti – kā pārbaudīti un maksātspējīgi klienti;
  • Pēc tā, vai un kādi ir aizdevuma sniedzēja noteiktie vecuma un citi ierobežojumi attiecībā uz aizdevuma ņēmēju;
  • Pēc kredītdevēja zīmola nosaukuma un kredītdevēja Latvijā reģistrētā uzņēmuma pilna nosaukuma, ar norādēm uz tā oficiālo mājaslapu;
  • Pēc tā, vai konkrētais kredīta devējs ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas reģistrētais biedrs, kas noteikti paaugstina tā sniegto pakalpojumu uzticamību un godīgumu.

Šie un citi pieejamie parametri ar Kredits247.lv portāla palīdzību ļaus jums piemeklēt atbilstošāko kredītu pie jebkura no ne-banku kreditoriem. Tāpēc ieskaties kredits247.lv portāla piedāvājumā jau šodien un atrodi sev vispiemērotāko kredītdevēju nākamajam, apjomīgajam pirkumam.

Kredits247.lv ir ievērojams arī ar to, ka ir viens no tiem kredītu salīdzināšanas portāliem, kam Latvijas tirgū ir vissenākā un lielāka pieredze, jo saviem klientiem šo pakalpojumu sniedz jau septiņus gadus. Kredits247.lv būs arī pati pirmā izvēle līdzīgu tiešsaistes vietņu starpā, tāpēc ka tikai šeit ir iespējams atrast pilnīgi visus Latvijā reģistrētos piedāvājumus no ne-banku kredītdevējiem. Papildus, katram piedāvājumam klāt pievienoti detalizēti apraksti gan par to saturu, gan arī atsauksmes no citiem kredītņēmējiem, kuri iepriekš ir saskārušies ar attiecīgā kredītdevēja pakalpojumu. Tikai ar šī viena portāla apmeklēšanu būs gana, lai īsā laikā izvērtētu un nolemtu par labu jums vispiemērotākā kredīta izvēlei. Portāls pēdējos septiņus gadus, papildus kredītu salīdzināšanai, uztur arī ļoti informatīvus finanšu bloga ierakstus. Tie tiek publicēti ar regularitāti vairākas reizes mēnesī un to saturs ir viss, kas jūs varētu interesēt par mūsdienīgiem veidiem, kā pārvaldīt personīgās finanses Latvijas robežās. Pat, ja esat apmeklējušu portālu tikai ar mērķi salīdzināt aktuālākos kredītus, noteikti palasiet arī bloga sadaļu, kas ļaus jums smelties iedvesmu visdažādākajiem veidiem, kā jūs nākotnē varētu uzlabot savu personīgo naudas līdzekļu stāvokli un darīt visu, lai jūsu nauda tikai pieaugtu.

Reklāmraksti