Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koka kopnes

Koka kopnes ir jumta konstrukcijas tips, ko novieto uz jumta ar vienādām atstarpēm, lai izlīdzinātu slodzi. Koka kopnes iespējams izgatavot vairākās formās un dimensijās.

Freimans Timber Constructions ražotās jumta konstrukcijas ir piemērotas gan dzīvojamām mājām, gan lielākiem objektiem, īpaši tirdzniecības centriem, loģistikas parkiem un angāra tipa projektiem. Meklējot jumta konstrukcijas risinājumu svarīgi to darīt kopā ar inženiera palīdzību un izvēlēties vispiemērotākās koka kopnes ēkas būvprojektam. Aizstājot metāla konstrukcijas ar koka kopnēm, celtniecības izmaksas samazināsies vismaz par 15%. Turklāt izvēloties koka kopņu risinājumu brīdī, kad celtne jau ir projektēšanas stadija, ir lielāka iespēja ietaupīt telpu un realizēt interjera ieceres. 

Koka kopņu montāža
Svarīgs aspekts koka kopņu montāžā ir novietojums. Koka kopnes jānovieto akurāti un jānostiprina pie mūrlatas. Savienojuma vietās starp mūrlatu ieteicams izmantot Simpson Strong Tie metāla detaļas. Koka kopņu montāžas process jāveic saudzīgi, ievērojot visus drošības noteikumus. Savieno koka kopnes saudzīgi un ievēro visus drošības noteikumus. Pēc klienta vēlmēm Freimans Timber Constructions piedāvā mezglu rasējumu ar instrukciju par to, kā un kur jāsavieno metāla plāksnes. 

Lai jumta kopnes uzstādīšana noritētu kvalitatīvi, visas konstrukcijas detaļas nepieciešams atzīmēt un marķēt. Freimans Timber Constructions no savas puses nodrošina koka kopņu numurēšanu un numuru atšifrēšanu, lai atvieglotu uzstādīšanas gaitu.  Veicot kopņu montāžu, nav ieteicams veikt izmaiņas piegādātajās kopnēs un savienojumos. Pretējā gadījumā šāda patvaļīga rīcība var radīt ne vien materiālos zaudējumus, bet arī apdraudēt cilvēku drošību

Reklāmraksti