Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kopā strādājam, kopā atpūšamies. Aizvadīti “Balticovo” ģimeņu sporta svētki (FOTO)

25. augustā Ķekavas novada zemnieku saimniecībā “Valmoniras” norisinajās AS “Balticovo” ģimeņu sporta svētki, kuros piedalījās uzņēmuma darbinieki ar savām ģimenēm. Sporta svētku rīts iesākās nedaudz bažīgi – šodien līs vai nelīs? Naktī lietus bija lijis visai stipri, un arī dienas prognozes nebija pārāk cerīgas, taču ilgi atbilde nebija jāgaida – lietus nelija, un diena pati par sevi aicināt aicināja īstenot tās plānus. Mundrā un pozitīvā noskaņojumā uzņēmuma darbinieki kopā ar savām ģimenēm ieradās pārbaudīt meistarību dažādās aktivitātēs un atpūsties savējo lokā. Ar kopīgu rīta rosmi un iesildīšanos Latvijas olimpieša Jēkaba Nākuma vadībā tika atklāti sporta svētki, kuros sportisks gars un emocionāls pacēlums bija sajūtams jau pašā dienas sākumā.

Ģimeņu sporta svētkos nodarbi sev varēja atrast ikviens dalībnieks, jo svētku programmā tika piedāvātas gan sportiskas, gan radošas, gan izklaidējošas aktivitātes. Ģimeņu komandas varēja piedalīties dažādās stafetēs, orientēšanās spēlēs un volejbol turnīrā, kā arī doties nūjošanas pārgājienā instruktora vadībā. Radošo izklaižu cienītājiem bija iespēja piedalīties perkusiju meistarklasē, sietspiedes darbnīcā izgatavot T kreklus un sapņu darbnīcā izveidot savu sapņu ķērāju. Savukārt paši mazākie dalībnieki varēja nodoties izklaidēm bērnu pilsētiņā, izbaudot lēkāšanas priekus piepūšamajā atrakcijā, pūšot lielos ziepju burbuļus, dodoties apciemot zemnieku saimniecībā esošos dzīvniekus un veicot uzdevumus. Lietus pavadībā, bet saliedētā gaisotnē diena noslēdzās ar komandu apbalvošanu un skaļu perkusionistu apvienības “Pulsa efekts” bungu šovu, kurā tika iesaistīti pilnīgi visi pasākuma dalībnieki.

Kā vienu no uzņēmuma vērtībām nosakot tieši darbiniekus un cilvēkus, ar ģimeņu sporta svētkiem AS “Balticovo” dibina jaunu uzņēmuma tradīciju, lai darbinieki iepazītu cits citu labāk arī ārpus ierastās darba vides, lai savā starpā iepazītos arī darbinieku līdzcilvēki un bērni un lai kopā interesanti un aizrautīgi izbaudītu skaistus svētkus. 

Par AS “Balticovo”
AS “Balticovo” ir uzņēmums ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi olu un olu produktu ražošanā. Strādājošo skaits 2018. gadā – 283 darbinieki. Uzņēmums ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos, eksportējot līdz pat 70 procentiem no saražotās produkcijas. Uzņēmuma apgrozījums 2016. gadā
44,6 miljoni eiro. AS “Balticovo” atrodas Latvijā, Iecavas novadā. 

Reklāmraksti