Labākais tulkošanas birojs Latvijā

Tulkošanas birojs Tulkot.lv ir viens no ieteiktākajiem tulkošanas birojiem Latvijā, kas apvieno mūsdienīgo ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un atver durvis uz plašo valodu pasauli. Tulkot.lv piedāvā plaša spektra pakalpojumus un spēj piedāvāt valodu risinājumus un tulkojumus vairāk nekā 95 valodās. Pieredzes bagātā un komunikācijai vienmēr atvērtā komanda, atradīs piemērotākos risinājumus ikvienam klientam. 

Tulkošana
Tulkošanas birojs Tulkot.lv piedāvā dažādu veidu un sarežģītības tulkošanas risinājumus. Tulkošanas pakalpojumu klāstā ietilpst gan rakstiskie un mutiskie tulkojumi, gan tulkojumi ar biroja apliecinājumu, gan notariāli apstiprināti tulkojumi. Ja izvēlaties tekstu rakstisko tulkošanu, varat būt droši, ka ar Jūsu tekstu strādās kvalificēts tulkotājs, kas ir ne tikai profesionālis tulkošanas jautājumos, bet arī ikdienā strādā ar konkrētās nozares informāciju. Bet tiem, kam nepieciešams palīgs situācijās, kad veiksmīgam darba rezultātam traucē valodas barjera, piedāvājam mutiskos tulkojumus. Mūsu komanda strādā ar dažādām platformām  –- Zoom, Skype, Google Hangouts un citām. Garantējam, ka piemeklēsim tulku, kurš orientējas nozarē un profesionāli pārtulkos kā biznesa pārrunas, prezentācijas un telefona sarunas, tā tiesas sēdes vai intervijas. 

Tulkot.lv atšķiras no parasta tulkošanas biroja. Pirmkārt, mēs saviem klientiem nesakām NĒ! Mēs vienmēr piedāvājam risinājumu.  Papildus klasiskajiem tulkošanas pakalpojumiem, piedāvājam arī tekstu korektūru un rediģēšanu. Kā arī ar lielāko prieku iesaistāmies nestandarta valodu projektos, kuros nepieciešamas valodas zināšanas. Un protams, profesionālu komandu, kas ar lielāko prieku un individuālu pieeju risina ik viena klienta vēlmes un vajadzības. Tādēļ, varam droši teikt, ka Tulkot.lv ir labākais tulkošanas birojs Latvijā. Un mēs ik dienu strādājam, lai kļūtu vēl labāki!

Reklāmraksti