Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauksaimniecības tehnikas līzingam labvēlīgs laiks

Tuvojas pavasaris un līdz ar to – sezonālie lauku darbi. Lai sniegtu atbalstu lauksaimniekiem, SEB līzings kopā ar lauksaimniecības tehnikas tirgotājiem un apdrošināšanas sabiedrību BALTA izstrādājis īpašu piedāvājumu tehnikas, kā arī saimniecības vajadzībām izmantojamo automobiļu finansēšanai.”

SEB līzinga izsniegtais finansējums dažāda veida lauksaimniecības tehnikas iegādei 2013. gadā veido 1/3 no kopā gada laikā piešķirtā finansējuma. Īpaši liela aktivitāte iegādājoties lauksaimniecības tehniku ir bijusi Kurzemes pusē (Liepājā, Talsos) un Zemgalē (Jelgava, Dobele, Bauska). Lai arī 2013. gadā Eiropas finansējuma pieejamība ir bijusi diezgan ierobežota, pieprasījums turpināja augt – salīdzinot ar 2012. gadu, pagājušā gadā SEB līzings izsniegtā finansējuma apjomi Zemgales un Kurzemes reģionā pieauguši par vairāk nekā 35%, Rīgas reģionā ir saglabājušies vienādā līmenī, savukārt Latgalē samazinājušies par 10%.

SEB bankas Rietumu reģiona vadītājs Aivars Plisko: “Šogad pozitīvu ietekmi varētu dot pievienošanās eiro zonai, lai paplašinātu eksportu uz citiem tirgiem, tāpat jaunās Lauku attīstības programmas apstiprināšana Eiropas Savienības līmenī varētu būt papildu stimuls, ko rudens pusē sagaida mūsu klienti no ražošanas jomām, tanī skaitā lauksaimniecības”.

Izvēlies savu lauktehniku par īpašu cenu
SEB grupa lauksaimnieku vajadzībām piedāvā dažādus risinājumus – finanšu līzingu, apgrozāmo līdzekļu kredītu, kā arī kredītlīniju. Šogad SEB līzings sadarbībā ar partneriem ir izstrādājis speciālu piedāvājumu lauksaimniekiem, kas ietver vairāk nekā trīsdesmit tehnikas un automobiļu modeļiem speciālas cenas uz objektu iegādi, kā arī īpašus līzinga noformēšanas nosacījumus. 

Aplūkojiet piedāvājumu seb.lv/agro.

SEB bankas Rietumu reģiona vadītājs Aivars Plisko: “Mēs redzam, ka lauksaimnieki pieņem nesasteigtus un pārdomātus lēmumus – lauksaimniekiem ir svarīga tehnikas kvalitāte un atbilstošs serviss, jo traktoru vai kombainu neizvēlas kā kleitas pēc jaunākās modes un tos izmanto ilgstoši. Tāpat pēdējā laikā arvien biežāk lauksaimnieki cenšas iemaksāt lielāku pirmo iemaksu, lai nākotnes līzinga maksājumi neradītu papildus riskus.”

Nezaudē saulainās dienas pļaujas laikā – saņem aizvietotu tehniku
Cik bieži dzirdēts, ka tehnika salūza pašā pļaujas laikā, bet laika apstākļi nevar gaidīt. Tagad apdrošināšanas sabiedrība BALTA sadarbībā ar SEB līzingu ir izstrādājusi lauksaimniekiem īpašu piedāvājumu, kas paredz atlīdzināt klientam izdevumus līdzvērtīgas tehnikas īrei uz remonta laiku, lai neapstātos iesāktie darbi.

Tehnikas īres izdevumi tiks apmaksāti sākot ar trešo dienu pēc apdrošināšanas gadījuma pieteikšanas, taču ne ilgāk kā 30 dienas. Atlīdzības limits tehnikas īres izdevumiem noteikts EUR 700 dienā uz vienu tehnikas vienību un EUR 7 000 uz visu apdrošināšanas līguma darbības periodu.

SEB grupa lauksaimnieku finanšu vajadzībām piedāvā  dažādus risinājumus. Tā, tehnikas iegādei vispiemērotākais būtu SEB līzinga nodrošinātais finanšu līzings.

To iegādājoties ar ES fondu līdzfinansējumu, saimniecībai iespējams izmantot līzinga aizdevumu līdz 5 gadiem ar finansējamo summu līdz pat 80% no tehnikas iegādes vērtības. Dažādu materiālu iegādei saimniecības darbības nodrošināšanai iespējams izmantot apgrozāmo līdzekļu kredītu vai kredītlīniju. SEB bankas piešķirto aizdevumu saimniecība var atmaksāt vienā vai vairākos maksājumos, kad būs pārdota raža vai saņemts lauksaimniecības atbalsta maksājums, kas saimniecībām sniedz elastīgu rīcības brīvību.

Uzziņai:

• Izdevīgs piedāvājums vairāk nekā 30 lauktehnikas objektiem;
• Īpašie līzinga nosacījumi;
• Akcijas piedāvājums tehnikas apdrošināšanai;
• Lauksaimnieku komplekts Jūsu ikdienai.

seb.lv/agro
Tālr. 67770222
Skype, twitter: SEB_Latvia

Reklāmraksti