Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mediācijas telpa

Mēs esam Biedrība Apvienība I.K.P. un mēs vēlamies radīt iespējas ikvienam iegūt zināšanas, prasmes un iemaņas, kuras sekmē pilnvērtīgas personības veidošanos un harmonisku attiecību attīstību - uzskatām, ka ir svarīgi veidot apzinātu skatījumu uz sevi, attiecībām un dzīvi.

244664__5db16f55f2edf.jpg

Biedrība ir izveidota 2015.gadā ar mērķi veicināt alternatīvās domstarpību risināšanas veidu ieviešanas un pielietošanas attīstību Latvijā, iesaistīties un aktīvi darboties valsts varas un pārvaldes institūciju izveidotās darba grupās, sadarboties ar starptautiskajām organizācijām, sabiedrībām un citām juridiskām un fiziskām personām, veicināt sabiedrības izglītošanu.

Mūsu darbības virzieni ir saistīti ar sabiedrības intereses un līdzdarbošanās veicināšanu. Pamats ir praktisko zināšanu uzlabošana, savstarpējās uzticēšanās un sadarbības veicināšana, uzlabojot sabiedrības dzīves kvalitāti. Ir svarīgi sniegt informāciju un palīdzību tiem, kas kopumā izveido sabiedrību, kura veiksmīgi spēj risināt problēmas un vienlīdzīgi pārstāv visu pušu intereses. Sadarbības process starp jauniešiem (t.sk. sabiedrības atstumto daļu) ir humāns, taisnīgs, balstīts uz sapratni un atbalstu.

2019. gada rudenī, sadarbojoties Daugavpils, Alūksnes, Gulbenes, Jēkabpils, Jelgavas un Liepājas Izglītības pārvaldēm, esam novadījuši seminārus kopumā vairāk kā 660 klausītājiem, t.sk. vairāk kā 310 skolēniem.

Esot ceļā uz mūsu mērķi, mums ir ļoti svarīgi veidot atgriezenisko saikni ar apmācību apmeklētājiem un semināru klausītājiem - tādējādi noskaidrojam par aktuālo un klausītājiem nepieciešamo informāciju.

Ar neviltotu prieku dalāmies ar semināru apmeklētāju sniegtajām atsauksmēm:
"Labi saprotama nodarbība, iedvesmojoši un pozitīvi nodarbības vadītāji. Vērtīgs devums komunikācijai ar bērnu. Pamācoši ieteikumi, ko lietot ikdienā. Bija interesanti, turpmāk mēģināšu risināt konfliktus un domstarpības ģimenē labāk."
bērnu vecāki

"Vērtīgi kursi, kuru laikā bija iespējams aizdomāties par konfliktu risināšanu. Pārdomas par to, kas ir  pareiza savstarpējo attiecību atslēga. Kā īstenot gudru diplomātiju! "
skolotājs Kārlis

"Manuprāt, pasākums bija ļoti interesants un ikdienā noderīgs. Šī bija perfekta iespēja izvērtēt savas zināšanas konfliktu risināšanā un apgūt, kā uzdot pareizos jautājumus, lai atrisinātu kādu konfliktu ātrāk un efektīvāk."
Roberts, 11.a

"Pasākumā uzzināju daudz ko jaunu, un domāju, ka iegūtās zināšanas noderēs kā tagad, tā arī nākotnē. Pasākums bija ļoti vērtīgs, jo bija interesanti klausīties un spēlēt paredzētās spēles. Šis pasākums bija lietderīgs un jauks, ļoti ceru, ka tādi skolā notiks vēl.
Elizabete, 7.d

Biedrība, arī pēc projekta noslēguma pārskata iesniegšanas, plāno strādāt tā, lai ikvienam iedzīvotājam paaugstinātu zināšanas un praksē pielietojamās prasmes komunikācijā, cilvēku pamattiesībās un brīvībās un uzlabotu dažādu sabiedrības grupu savstarpējo uzticēšanos, sapratni un sadarbību.

Ikvienu interesentu aicinām apmeklēt mūsu Facebook lapu @MediacijasTelpa vai mājas lapu mediacija.aikp.lv

244664__5db16f5586aec.jpg

Reklāmraksti