Mercedes automašīnu rezerves detaļas un aksesuāri

Mercedes-Benz ir visā pasaulē ļoti slavens autobūves zīmols, kura vēsture sākas 1866. gadā, kad vācu inženieris Karls Frīdrihs Beness, viens no kompānijas līdzdibinātājiem, patentēja pasaulē pirmo trīsriteņu auto. Mūsdienās zem šīs markas tiek ražoti vieglie automobiļi, komerciālie un speciālie transportlīdzekļi, savukārt pats zīmols pieder Daimler AG koncernam, kas ir viens no veiksmīgākajiem pasaulē.

4 interesanti fakti par Mercedes-Benz

  • Mercedes nosaukums tradicionāli tiek saistīts ar Adrianu Manuelu Ramonu - Emīla Jelineka meitu. Emīls Jelineks bija Daimler kompānijas līdzdibinātājs. Meitene saņēma Mersedesas vārdu par godu Marijai de las Mersedesai. Emīls domāja, ka šis vārds atnesīs veiksmi viņa ģimenei, tāpēc viņš tā nosauca savus pārējos bērnus, kā arī vairākus savus īpašumus, ieskaitot jahtu, villu, kazino un viesnīcu. Viņam pašam patika, ka viņu sauc par Mersedesa kungu, un vēlāk viņš nomainīja savu uzvārdu pret Jelineku-Mersedesu. 1902. gadā visas Daimler ražotās automašīnas sāka oficiāli saukt par Mercedes, un tā tas turpinājās, līdz 1926. gadā notika Daimler un Benz apvienošanās, pēc kuras tika reģistrēts Mercedes-Benz zīmols.
  • Slavenais izgudrotājs Stīvens Pols “Steve” Jobs, kurš bija liels šī zīmola automobiļu cienītājs. Saskaņā ar Kalifornijas štata likumiem autovadītājiem ir 6 mēneši laika, lai reģistrētu savu automašīnu pēc iegādes. Tā lā Stīvens bija iecienījis braukt ar nereģistrētiem auto, viņš katru pusgadu pirka jaunu “mersedesu”.
  • “Viens cilvēks, viens motors” - šis moto jau vairākus gadu desmitus ir spēkā Mercedes-AMG divīzijā, kas ražo dažādus sporta automobiļus. Tas nozīmē, ka konkrētais speciālists, kurš personīgi pārbauda motora montāžas kvalitāti un apstiprina to ar savu parakstu atbilstošajā dokumentācijā, ir atbildīgs par katru uzņēmuma rūpnīcā izveidoto dzinēju.
  • Vācijas pilsonis Ginters V. Holtorfs bija tik pārliecināts par sava “Otto” uzticamību (tā viņš nosauca savu “Mercedes-Benz Gelandewagen 300GD”), ka nolēma ar to apceļot visu pasauli. Kopumā Ginters un viņa sieva apmeklēja 179 valstis un viss ceļojums izvērsās 26 gadus ilgā piedzīvojumā. Zīmīgi, ka visu aptuveni 60 000 kilometru laikā mašīna sabojājās tikai dažas reizes, un pat šie defekti bija tik nenozīmīgi, ka Holtorfs tos izlaboja pats brauciena laikā.

Mercedes-Benz auto iespējas
Tā kā Mercedes-Benz ir “premium” klases preču zīme, visām automašīnām ir elegants eksterjers, interjers apstrādāts ar augstvērtīgiem materiāliem un visiem auto ir bagātīga standarta konfigurācija.

Viens no kompānijas slavenākajiem tehniskiem risinājumiem ir daudzkontūru sēdekļi, ar kuriem aprīkotas Mercedes-Benz CL-klase, Mercedes-Benz S-klase, Mercedes-Benz GLE-klase un citas. Pateicoties uzstādītām gaisa kamerām, sēdekļi var mainīt formu, pielāgojoties vadītāja vai pasažiera ķermeņa aprisēm. 

Par drošību ir atbildīgas dažādas auto drošības palīgsistēmas, piemēram, tāda, kas uzrauga vadītāja noguruma līmeni, sistēma, kas automātiski veic profilaktiskos pasākumus ārkārtas situācijās un citas. Mūsdienās tās uzstādītas lielākajai daļai zīmola automašīnu, tostarp Mercedes-Benz B-klases, Mercedes-Benz E-klases un citiem modeļiem.

Latvijā savas pieejamības dēļ ļoti iecienīti ir A un B klases Mercedes automobiļi, tāpat populāri ir arī C klases “mersedesi”. Ļoti bieži Latvijā ir sastopami arī pārējo klašu Mercedes auto. Komerctransportiem ļoti iecienīti ir Sprinter busi un tādi auto kā Viano, Vito.

Mercedes auto rezerves detaļas un aksesuāri pieejami iegādei internetā arī RB24.lv internetaveikalā, kas atrodas Jelgavā. Detaļas var ērti sameklēt pēc auto modeļa, tāpat var meklēt universālās rezerves detaļas. Iegādes process ir ērts un ātrs - veicot pirkumu savlaicīgi, saņemt top varēs jau pirkuma dienā, bet piegāde uz norādīto adresi, izmantojot kurjerdienestu pakalpojumus, tiks veikta nākamo 1-2 dara dienu laikā. Norēķināties par pirkumu var gan ar kredītkarti, gan pārskaitījumu, gan skaidrā naudā veikalā vai saņemot preci no kurjera.

Reklāmraksti