Nedienas ar automašīnas atslēgām: svarīgākie soļi problēmas atrisināšanai

Ja esat automašīnas īpašnieks, Jūs noteikti zināsiet, ka problēmas ar atslēgām ir viena no kaitinošākajām un nervus kutinošākajām pieredzēm. Agrāk auto atslēga bija vienkārša, ko nomainīt bija gana viegli, taču mūsdienās, tehnoloģijām attīstoties un kļūstot arvien modernākām, auto durvju atvēršana kļuvusi par daudz komplicētāku procesu. Ko darīt, ja mašīnas atslēgas ir pazaudētas vai sabojātas, un kurā brīdī zvanīt auto atslēgu servisam?

Pirmais solis nozaudēšanas gadījumā – bloķēt atslēgu
Gluži, kā jebkura mājokļa atslēgas, arī automašīnas atslēgas atšķiras. Turklāt automašīnu gadījumā situācijas komplicētība ir atkarīga no transportlīdzekļa vecuma. Ja Jūsu auto ir trīs līdz piecus gadus vecs, pastāv liela iespēja, ka durvju atvēršanai vai signalizācijas izslēgšanai pietiks ar vienu pogas spiedienu, tādēļ auto servisā šāda tipa atslēgu nobloķēt un izgatavot jaunu būs diezgan vienkārši.

Sarežģītāk process skars jaunākās paaudzes automašīnas, kuras tiek iedarbinātas, izmantojot breloka tipa atslēgu ar taustiņiem. Šīs atslēgas ir ļoti vērtīgas, jo tās glabā visu informāciju par automašīnu, tādēļ, lai izvairītos no garnadžiem, jādodas pie transportlīdzekļa pilnvarotā izplatītāja, lai novērstu konkrētos riskus. Atcerieties, ka auto atvēršana paša spēkiem praktiski nav iespējama, jo Jūs riskējat ne vien aktivizēt signalizāciju, bet arī sabojāt mašīnas virsmu.

Ja atslēga niķojas, SOS serviss palīdzēs
Jebkura slēdzene vai mehānismi var mūs negaidīti pievilt, taču tas nenozīmē, ka jāļaujas panikai. Ķibeles var gadīties ikvienam, pietam pašā nepiemērotākajā brīdī, tādēļ svarīgākais ir saglabāt vēsu prātu un zināt, pie kā vērsties pēc palīdzības. Ja atrodaties Rīgā un tās tuvumā, Rīgas SOS serviss speciālisti atrisinās Jūsu problēmu ātri un droši, nenodarot bojājumus nedz mašīnas durvīm, nedz stikliem.

SOS serviss ekspertiem ir gadiem ilga pieredze automašīnas durvju atvēršanā, tādēļ auto īpašniekiem nevajadzēs raizēties par sabojātu stiklu vai netīru mašīnas salonu. Izmantojot plašu un modernu darbarīku klāstu, mūsu darbinieki spēs  atrast labāko veidu durvju atvēršanai neatkarīgi no transportlīdzekļa modeļa vai vecuma. Ja radušās problēmas ar atslēgām, zvaniet uz mūsu Whatsapp tālruni +371 27065800, aprakstiet konkrēto situāciju un mēs tūlītēji noteiksim auto durvju atvēršanas cenu, lai Jūs būtu informēti, savukārt mēs varētu iespējami ātri ķerties klāt mašīnas durvju atvēršanai. Mēs Jums palīdzēsim!

Reklāmraksti