Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Parocīgs kalkulators ikdienas aprēķiniem

Cipari un formulas nav Tava stiprā puse un nepieciešamība aprēķināt nodokļus, pabalstus vai kredīta maksājumus gandrīz vai iedzen depresijā? Šī sajūta ir pazīstama daudziem cilvēkiem, kuri ikdienā nenodarbojas ar grāmatvedību. Par laimi, mūsdienās visus nepieciešamos aprēķinus var veikt internetā. Un nē, te nav runa par Google kalkulatoru – Latvijas iedzīvotājiem tagad ir pieejams parocīgs, daudzpusīgs online kalkulators ikdienas vajadzībām. Turpini lasīt, lai uzzinātu vairāk!

Universāls kalkulators Taviem mērķiem
Interneta kalkulatoru platforma Aprēķins.lv ir ērti lietojama, pieejama pilnīgi bez maksas un satur vairākus ikdienā noderīgus kalkulatorus dažādiem aprēķiniem. Platformā ir ieplānots izvietot vairāk nekā 20 dažādus kalkulatorus. Kalkulatori tiek iedalīti četrās kategorijās:

 • finanses un nodokļi: PVN, valūtas, procentu, nodokļu, autoratlīdzības, pārmaksāto nodokļu kalkulators;
 • kredīti un līzingi: auto līzings, patēriņa kredīti, hipotēkas;
 • darbs un pabalsti: darba algas, pabalstu, pensiju, atvaļinājuma naudas, slimības lapas kalkulators;
 • citi kalkulatori: OCTA, KASKO, alkohola, riepu, elektrības, grūtniecības kalkulators.

Kalkulatoru klāsts tiek papildināts un atjaunots, jo Aprēķins.lv mērķis ir kļūt par pilnīgāko un noderīgāko tiešsaistes kalkulatoru platformu Latvijas iedzīvotājiem. Lai to panāktu, kalkulatoriem pirmām kārtam jābūt precīziem un vienkārši lietojamiem. Raksta otrajā daļā uzzināsi, kā ar vienkārša rīka palīdzību veikt sarežģītus aprēķinus!

Aprēķins.lv kalkulators: lietošanas instrukcija
Interneta kalkulatori neprasa ne iepriekšējās zināšanas, ne lielas brīvā laika rezerves. Viss, kas Tev nepieciešams, lai veiktu vajadzīgos aprēķinus, ir pāris minūtes un dators vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Lūk, ko Tev vajadzēs izdarīt Aprēķins.lv mājaslapā:

 • izvēlies interesējošo sadaļu;
 • ievadi kalkulatorā vajadzīgos datus;
 • spied pogu “aprēķināt”;
 • saņem rezultātu vienas sekundes laikā.

Aprēķins.lv palīdz zibenīgi aprēķināt nodokļus, pabalstus, maksājumus un daudzas citas svarīgas lietas, taču patiesībā ātrums ir tikai viens iemesls, kāpēc izmantot tiešsaistes kalkulatoru platformu. Citi motīvi ir vēl svarīgāki, tāpēc noskaidro, vai tie ir aktuāli arī Tev!

TOP situācijas, kad var noderēt kalkulators
Visus vajadzīgos aprēķinus var veikt ar papīru un zīmuli rokā, taču tikai tad, ja Tev ir zināmas pareizas formulas, procentu likmes un citi faktori, kas ietekmē aprēķinu rezultātu. Interneta kalkulators ir speciāli radīts tā, lai izstrādātāji varētu viegli atjaunot datus, nomainīt rādījumus un pielāgot kalkulatoru jauniem apstākļiem. Savukārt meklējot jaunu informāciju dažādās tīmekļvietnēs, Tu riskē zaudēt vērtīgu laiku un apmaldīties neprecīzā informācijā. Lūk, kādās situācijās kalkulatora izmantošana ir vienkārši neaizstājama:

 • mainās darbs. Bruto un neto algu starpība, diferencētais neapliekamais minimums, nodokļu atvieglojumi, dažādi nodarbinātības režīmi – tas viss ietekmē reālu ienākumu līmeni, un kalkulators visprecīzāk un visātrāk var palīdzēt izprast katra cilvēka finanšu situāciju. Atšķirībā no cilvēka, kalkulators neaizmirst nevienu faktoru, kas ietekmē nodokļu slogu un ienākumu līmeni;
 • mainās ģimenes situācija. Daudzas cilvēku grupas ir tiesīgas saņemt valsts pabalstus un nodokļu atvieglojumus, piemēram, pensionāri, jaunie vecāki, invalīdi u.c. Pabalstu un ienākumu kalkulatori palīdz noteikt cilvēka ienākumu līmeni jaunos dzīves apstākļos un veikt provizoriskus aprēķinus nākotnei, ja drīzumā ir gaidāms ģimenes pieaugums, pensionēšanās un citas svarīgas pārmaiņas;
 • mainās likumdošana. Pavisam nesen Latvijā tika īstenota vērienīga nodokļu reforma, kas katram nodarbinātam cilvēkam un katram darba devējam lika pārrēķināt savus ienākumus un nodokļu maksājumus. Ar kalkulatora palīdzību orientēties likumdošanas līkločos ir daudz vienkāršāk.

Aprēķins.lv kalkulators ietaupīs gan Tavu laiku, gan naudu, tāpēc pievieno šo platformu savām grāmatzīmēm un uztici sarežģītus aprēķinus datoralgoritmiem. Vairāk informācijas par kalkulatoru lietošanu atradīsi Aprēķins.lv platformā!

Reklāmraksti