Patēriņa kredīts - kādēļ izvēlēties Incredit.lv?

Patēriņa kredīts var kalpot jebkura Jūsu izvēlētā mērķa īstenošanai - mājokļa remontam, auto iegādei, mācību maksas nosegšanai, sadzīves tehnikas vai citiem pirkumiem. Kredītu tirgū patēriņa kredīta piedāvājumu ir daudz, tāpēc šeit minēsim dažus punktus, kas atšķir Incredit.lv no konkurentu piedāvājumiem!

Pieejamas summas līdz pat 10 000 eur
Aizņemoties pirmo reizi, ja vien Jūsu ienākumi ir pietiekami un kredītvēsture pozitīva, InCREDIT GROUP Jums var piedāvāt kredītu līdz pat 10 000 EUR. Aizpildot pieteikumu mājas lapā, atbildi saņemsiet jau 30 minūšu laikā. Dažreiz ātri pieejami līdzekļi var būt izšķirošs faktors, piemēram, iegādājoties auto par labāko iespējamo cenu. Tieši tāpēc InCREDIT kredītu pieteikumu izskatīšanas ātrumu ir padarījusi par būtisku punktu klientu apkalpošanā.

Pieejami ilgi atmaksas termiņi - līdz pat 7 gadiem
InCREDIT patēriņa kredīti atšķiras ar ilgiem atmaksas termiņiem. Saņemot summu no 100 līdz 4999 EUR, atmaksas termiņš iespējams līdz 72 mēnešiem (6 gadiem). Saņemot patēriņa kredītu no 5000 līdz 10 000 EUR, atmaksas termiņš var būt līdz pat 84 mēnešiem (7 gadiem).

0% likme pirmos 3 mēnešus
Saņemot patēriņa kredītu, pirmos 3 mēnešus Jums nebūs jāmaksā kredīta procenti (likme šajā laikā būs 0%). Jūs veiksiet tikai patēriņa kredīta pamatsummas ikmēneša maksājumu, līdz ar atvieglojot kredīta atmaksas sākumposmu.

Nav vajadzīga ķīla vai galvotājs
Patēriņa kredīts no InCREDIT ir pieejams bez ķīlas un galvojuma. Daudziem kredītņēmējiem tas ir būtisks faktors, jo nav jālūdz palīdzība ģimenes locekļiem, tuviniekiem uzņemties tik nopietnu atbildību kā kredīta galvojums.

Kas var saņemt patēriņa kredītu Incredit.lv?

  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 21 līdz 70 gadiem (70 gadu vecumam jābūt arī kredīta atmaksas termiņa beigās), kuriem ir pase vai ID karte
  • Pastāvīgie iedzīvotāji ar deklarēto dzīvesvietu Latvijā, regulāriem ienākumiem un bankas kontu kādā no Latvijas bankām

Kā noformējams patēriņa kredīts Incredit.lv?

  • Aizpildiet pieteikumu tiešsaistē, Incredit.lv mājas lapā vai kādā no kreditēšanas centriem Latvijā
  • Pārskaitiet no sava bankas konta 0,01 eur uz norādīto Incredit.lv kontu
  • Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā kontā saņemsiet pavisam drīz - 30 minūšu laikā (atkarībā no bankas)

Kā uzzināt patēriņa kredīta atlikumu, kas vēl ir jāatmaksā?
Uzzināt aktuālo patēriņa kredīta atlikumu, kas vēl ir jāatmaksā, var vairākos veidos -

  • Ienākot savā Incredit.lv Klienta profilā
  • Zvanot uz info centru par tālruņa nr. 67199100
  • Aizrakstot jautājumu par kredīta atlikumu uz e-pastu info@incredit.lv
  • Klātienē jautājot jebkurā InCREDIT GROUP kreditēšanas centrā. Visā Latvijas teritorijā darbojas 19 InCREDIT GROUP kreditēšanas centri

Vasara ir aktivitāšu laiks, tāpēc, ja esat ieplānojis īstenot kādu nerealizētu ieceri, izmantojiet iespēju! Apdomīgi izvēlēts patēriņa kredīts no InCREDIT GROUP būs labs palīgs ikvienam, kurš ieplānojis remontēt, pirkt ko jaunu, palutināt sevi vai tuvākos, doties tuvākā vai tālākā ceļojumā. Veiksmīgu ieceru piepildīšanos!

Reklāmraksti